Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem egy...

Szerintetek van esélyem egy 10 centinél magasabb nőnél mint én?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok alacsony, csak a nő óriás.
2021. nov. 19. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Van
2021. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Nekem volt egy kosaras csajom.198 cm volt.Én 180 cm vagyok.domina szolga viszonyban éltünk.

Ha lábújjhegyre állt,melléig értem,mindig azt nyalatta velem.vagy felrakta egyik lábát az ágyra csak kicsit kellett előrehajolnom,és már nyalatta is magát.

2021. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez emberfüggő. Nagyon sokan vannak olyanok, akik úgy vannak vele, hogy az alacsonyabb kizárva, de aztán sok olyan nő is van, akit ez annyira nem érdekel. Nekem például a barátom kb. 10 centivel alacsonyabb nálam, és nekem ez okés, de tudom, hogy sokaknak az ilyen kizáró ok. Szóval ez emberfüggő. De azért megéri bepróbálkozni, sosem tudhatod, hogy az adott nő hogy áll evvel a dologgal.
2021. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez szép és jó, csak én nem vagyok ilyen nem is mondom milyen típus mint te.
2021. nov. 19. 11:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány kivételesen magas, akkor szerintem lehet, mert nehezen találhat magának egy nála is magasabb férfit. Illetve vannak lányok, akiket nem zavar ha a férfi ugyanakkora mint ő vagy esetleg kicsit alacsonyabb. Ez nem szabály, hogy a férfinek kell magasabbnak lennie. Van aki ezt szereti, van aki azt, van akit meg teljesen hidegen hagy.
2021. nov. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

#2:

Erre k*rvára senki nem kiváncsi, te vadbarom.

2021. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha alapból magas a nő, ugyanolyan nehéz dolga lehet nála magasabb férfit találni, mint egy alacsony férfinek nála alacsonyabb nőt, szóval ilyen esetekben szoktak lenni ilyen párok, hogy a nő a magasabb. Tegyél egy próbát, és majd meglátod, mi lesz.
2021. nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Igen. Egy próbát megér. ;)
2021. nov. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!