Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért van, hogy instagramon...

Mért van, hogy instagramon kevesebb like-ot kapok a jobbnál jobb képeimre ? Többi lent.

Figyelt kérdés

Régebben (kb. fél éve) még 40, 50 fölött kaptam a likeokból, azt hittem ez idővel csak egyre több lesz, erre fordítva történt, (kb. 200 követővel rendelkezem), mostmár örülök ha megvan a 30 like, pedig taktikázom is az idővel, hogy mikor tegyek ki amikor sokan látják, de ez sem jön be, másoknak meg csak úgy pörög a like ha kiteszik a posztot, miért van ez ?


U.i.: tudom a 40-50 like sem volt sok, de reménykedtem, hogy idővel 60 fölé megy, erre most meg 30 körül megáll, mit kéne másképp csinálnom ?


Köszönöm a válaszokat, előre is.


2021. nov. 20. 16:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mutass képeket, ugy jobban tudnánk segíteni. Így látatlanban mégis mit vársz?
2021. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnének, milyen képekről van szó.
2021. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Annyiban egyet értek, hogy nem ártana tudni, milyen insta. Anélkül a közönséget belőni nem nagyon lehet.


Egyébként meg 60 like az nagyon kevésnek hangzik, de 200 követőből 60 az marha jó. A 30 is. 2-5% a követőknek szokott likeolni statisztikailag.

2021. nov. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
1. azért ennél sokkal érdekesebb a kérdés. Örök téma és sokat foglalkoznak vele, hogy egy weboldal, profil, stb. látogatottságát hogyan lehet növelni, miért néznek/találnak meg valamit a neten kevesebben, mint másik valamit.
2021. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sima személyes oldal, ezért nem értem a like-ok visszaesését.
2021. nov. 20. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!