Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire gáz vagy rossz, ha...

Mennyire gáz vagy rossz, ha nem vagyok fent Instagramon? Tényleg jobb lenne, ha fent lennék?

Figyelt kérdés

Először is fiatal vagyok. Én márpedig NEM akarok fent lenni. Nem akarok olyan lenni, mint a sok birka, akik ezen lógnak, fent vannak rajta, a fogyasztói társadalom bankárai és az ő médiájuk pedig befolyásolja őket. Viszont alig van fiatal ismerősöm, aki nincs fent ezen a sz@ron. Ezen barátkoznak, ezen keresnek párt, ezen közölnek fontos információkat stb. Sokan vannak, akik természetesnek veszik, hogy van és úgy kérdezik, mintha csak a nevem kérdeznék. A sok már az e-mail címét sem tudja. Én nem akarom, a háttérhatalom, a multik, meg a cégek vállalkozónak nemzete megfigyeljen. Mindent tudnak a felhasználóról.

Kellene regisztrálnom? Több ismerősöm mondta, hogy jobb lenne nekem is, ha fent lennék. Tényleg? Gáz, ha nem vagyok fent. Régimódi vagyok?



2021. júl. 30. 23:48
1 2 3
 1/25 meszike91 ***** válasza:
98%
senkit sem érdekel hogy van-e instagramod
2021. júl. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
én sem vagyok fent, elég fos app
2021. júl. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Igazából azért mondják, hogy jobb lenne, ha fent lennél, mert akkor könnyebb lenne nekik is elérni téged gondolom. Egyébként pedig nem, emailekben már nem beszélgetünk, de az, hogy nem tudják az email címüket szerintem gáz, hisz egy csomó dologról emailben küldenek csak értesítést (rendeléssel kapcsolatban pl). Egyébként nekem is van instám, 3napi egyszer csekkolom egy unalmas pillanatomban néhány perc alatt, aztán annyi, nem ezt használom chatelésre, így fontos dologról nem maradok le, de azért néha küldenek ott is ezt-azt. Azaz attól még, hogy lenne neked, nem jelenti azt, hogy folyamatosan használni kell. Az én szememben ez a megfigyeléses parád gázabb, mint a tény, hogy nincs instád.
2021. júl. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
54%
Ezek az ego-simiért kuncsorgó kérdések...
2021. júl. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem. Én azt se tudom mi az.
2021. júl. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
A cégek megfigyelnek. Ez tény. Az hogy a cégeket ki irányítja már más kérdés. A gazdagok is adatokat gyűjtenek. A nemzetünk már megint más kérdés... Én a közösségi média ellen vagyok. Nem hiszem el, hogy már sokan nem bírnak rendesen kommunikálni. Én meg lesz@rom, az Instán k*rválkodókat. Akiknek hányok az olcsó testüktől. Fúj. Meg az összes pici diktátort, akikért korombeliek tömege rajong. Bele sem merek gondolni, hogy kik irányítják ezeket a celebeket. Üzletemberek, tőkések, elit.
2021. júl. 31. 01:58
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az instagramm egy értelmetlen foß. Én 16 vagyok és nem is tervezek instagrammot, pedíg sokan mondják, hogy csináljak. Mások meg akik fennt vannak az én példámat követik. Vagyis törlik magukat
2021. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
50%
Én azt nem is gáznak, hanem inkább begyöpösödöttnek, nevetségesnek tartom mikor ennyire ellenkezik valaki akármelyik social media platform ellen úgy, hogy soha nem is próbálta csak már előre eldöntötte, hogy az rossz, nem jó, káros. Az, hogy valakinek van facebookja, instagramja, tiktokja stb., nem jelenti azt, hogy akkor ő birka, éjjel-nappal azt nyomja stb. Ezek az appok tök hasznosak vagy szórakoztatóak is lehetnek pl. kapcsolattartás miatt, információk gyűjtéséhez, inspirációhoz stb. Én pl. sokszor szoktam instagramon talált receptekből sütni, vannak érdekes beszélgetések és interjúk, szép képek és az ember ugyanúgy megoszthat akármit, kérdezhet stb. Szerintem hasznos. Nem csak arról szól, hogy a seggét mutogatja mindenki, mint ahogy a tiktok sem csak annyi, hogy tinik tátognak valami felkapott zenére.
2021. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Én ellenzem és nem akarok fent lenni. Én nem fogom az adataim kiszolgáltatni, nem akarom, hogy a háttérhatalom megfigyeljen a sütikkel, amiket a telefonomra és a gépemre telepítenek, meg a különböző nyomonkövetőkkel. Aki ezeken fent van az birka. A gondolataikba is beférkőzik az, amit a háttérhatalom, a cégek, a tőkések, az egész fajtájuk és az ő hű szolgáik a celebek akarnak, befolyásolja őket. Birkák. Én nem akarok ilyen lenni. Haszontalan mind. Boldogan élek nélkülük és az emberiség is boldogan élt nélküle több ezer évet. Nekem van életem és ha hihetetlen, akkor is létezem és megszülettem nélkülük.
2021. júl. 31. 13:15
 10/25 A kérdező kommentje:
Hányok a modern társadalom ilyeneken élésétől és a libbantaktól, akiknek semmi erkölcs nincs.
2021. júl. 31. 13:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!