Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális hogy a 13 éves...

Az normális hogy a 13 éves unokahugomnak jobb alakja van mint nekem?

Figyelt kérdés
Én 24 éves lány vagyok, és nem vagyok se kövér, se sovány, ilyen pont jó, dé mégsincs "alakom" neki meg 13 évesen, rendesen homokóra alakja van, ez így hogy lehet?
2021. nov. 21. 11:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális, genetika miatt van.
2021. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok fiatal lánynak nagyon jó alakja van, mégha pedósan is hangzik. 😅

14 éves csajok is töltik fel magukról a képeket instára. Kockás has, homokóra, megcsinált haj, köröm stb. Genetika ja. Sokan vannak szép lányok. ^^

2021. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

21 éves vagyok mandarincicikkel, a 16 éves hugomnak C-s melle van, de lassan már D-s, anyámnak is D-s, nővéremnek is D-s és folyamatosan piszkál anyám, hogy felesleges melltartót hordanom + egyek többet, mert kórosan sovány vagyok. Régebben amiatt is piszkáltak, hogy túl magas vagyok lányhoz és a koromhoz képest.

Engem nem zavartak ezek sosem, ilyen ez a genetika. Szeretem a kis mellemet, a hosszú vékony lábaimat és kb mindent. Ha mindenki ugyanolyan "makulátlan" lenne az unalmas lenne. Remélem tudtalak valamennyire motiválni.

2021. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Dehat egy 13 eves lany mar legtobbszor biologialiag nem gyerek, kialakul a felnott noi alakja. Az, hogy neked tetszik az o alakja, es a tied nem, annak mi koze az eletkorhoz? Raadasul megnyugtatna, ha kiderulne, hogy valakit csinosabbnak talalsz magadnal, de halistennek nem normalis, hogy csinos.
2022. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!