Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha elkezdenék meditálni,...

Ha elkezdenék meditálni, idővel jobb ember lennék, mint most vagyok?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje már hirtelen haragú lettem, szinte semmi önkontrollom nincs, hogy ezt megállítsam. Egy olyan ember lettem, akinek bár vannak még barátai, de lassan úgy érzi, el fogja veszíteni őket a stílusa miatt.

Nem látom már az örömöt az életemben és semmilyen tevékenységben (pedig nagyon jó úton haladok a céljaim felé, amiket még mai napig is nagyon szeretnék elérni), ami azt eredményezi, hogy a szabadidőm minden percében otthon ülök egyedül.

Szeretnék megváltozni, és bár nem tudom, hogyan kellene elkezdenem, de úgy hallottam a meditáció hatására kaphatnék egy tisztább képet magamról, ami talán hasznos lehetne leküzdeni ezeket a negatív dolgokat.



2021. nov. 21. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Így van.
2021. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az lennél vagy nem.
2021. nov. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a Mo.-n hirdetett neditációs-, autogén tréning-, és tsi.-vak egy gond van: nem erre a vidékre, tehát nem európai emberre lett kitalálva, mi csak áthoztuk ezeket, és egy hibrid megoldásokat alkalmazunk. ÍGy a hatékonyságuk nem annyira jók.
2021. nov. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!