Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindig csak a másik emberrel...

Mindig csak a másik emberrel van a gond, mindig benne van csak a hiba, ez nem gyanús senkinek?

Figyelt kérdés
Legyen szó akár miről. Az adott személy mindig csak a másik embert tudja le hordani, ő viszont maga a tökély. Ez sose gyanús senkinek?
2021. nov. 21. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
hogyhogy gyanus? mindenki magát fényezi, ilyenek az emberek. ai tutja ezt annak nem gyanus.
2021. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pl. Holnap be kell feküdni 1 hétre kórházba. D. E. Sütött főzött, én tudtam meg kéne csinálnom a kezét (kormos vagyok) vártam mikor szól... Nem szólt helyette barátnője hajat festette be (szomszéd). Most puffog, hogy arra se voltam képes, hogy meg csináljam neki... Könyörgöm.... Minek ment át akkor? Ilyen pitiáner dolgokon képes be cirkuszolni... És én vagyok a k.. g... :)
2021. nov. 21. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem gyanús hogy az ember a bajait másokkal mindig másoknak adja elő,és nem azoknak akiknek kellene?
2021. nov. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Magyarok vagyunk, ilyen a mentalitásunk, így nem gyanús, azonban jó lenne ezen változtatnunk már.
2021. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez az emberi ego természetéhez tartozik.Kifelé mutogatni mindig könnyebb,mint magunkba nézni és először megkérdezni magunktól,hogy "Ha már benne vagyok lecsóban,mi az,amit én tudok tenni,anélkül,hogy rögtön a másiknak ugranék?" csak ugye ilyenkor jön az,amit nem szeret az ember:Elismerni,hogy hibáztam.Mert akkor vállalni kell a felelősséget,hogy nem voltam ott időben a kajánál,akkor ma nem vacsorázom,és pont.
2021. nov. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!