Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyit lehet császkálni...

Mennyit lehet császkálni csakúgyegy nap egy városban, hogy ne legyen "gyanús" senkinek és ne hívja rám mégegyszer senki a rendóröket?

Figyelt kérdés

Nem bírom a nővérem pasiját, ezért amikor itt van fél-egy napra el szoktam menni (megyeszékgely), meki, vásárlás, kávézás, utazgatás, csak hogy ne legyek otthon...


Nem egy ember hívta ki rám a rendőrséget, meg igazoltattak is már és nem is titkolják, hogy kaptak bejelentéseket.


Az igaz, hogy közel a 25-höz babaarcom van és nem nézek ki 16-nál többnek, ezt is utálom, de most mitbtegyek, fessek ráncokat? Azt hiszik suliból lógok.


Addig meg az volt a baj mindrnkinek, hogy sokat vagyok itthon.

Szóval csak suliból haza és oda van jogod kimozdulni?


Ha semmi törvénytelent nem teszek (és bírja a bankkártyám) egész nap mászkálhatnék, nem? Sokan járnak csak alaudni haza.


2019. ápr. 7. 00:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%

Természetesen egész nap, de csak van oka, hogy rendőrt hívnak rád. És nem a képed miatt.

Hogy öltözöl? Hol mászkálsz?


Meg ha már elmész, miért nem hasznosabb útra? Pl.: sport, tanfolyam, prostik,...

2019. ápr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Prostik?? Lányként? Meg aztán az churvára legális, na ezért hívhatnak rám rendőrt...


Tök átlagosan, farmer, tornacipő... Hogyan kéne?

2019. ápr. 7. 00:17
 3/21 anonim ***** válasza:
23%

Nem tudtam, hogy lány vagy, de amúgy sok lány jár prostikhoz.


De azt te is vágod, hogy céltalanul császkálni értelmetlen.

2019. ápr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Te meg azt nem vágod, hogy a "prostizás" illegális, továbbá nincs szükségem efféle programokra.


Ügyeket intézek, vásárolgatok, kajálok, alig vagyok úgy tisztán az utcán, hogy csak mászkálok.


Meg elvileg 10.000 lépés az ajánlott és ha én úgy akarok fogyni, hogy sokat sétálok? Bevihetnek az kihallgatásra?


Komolyan mondom, erre nincsenek szavak és elvileg szabad, cselekvőképes ember vagy, azt csinálsz, amit akarsz, amíg törvénybe nem ütközik. De van egy-kér buzgómócsing, aki ígx akar fontoskodni.

2019. ápr. 7. 00:32
 5/21 A kérdező kommentje:

Továbbá, az edzőterem churva drága, akkor inkább a szabadban futok, mozgok, sétálok.


Meg te sem szívesen lennél otthon, ha a nővérdet ch...ják,meg úgy csoszog az az idióta, aludni sem lehet. Volt, hogy kaptam pénzt, csak diszkréten ne legyek otthon.


Egyre jobban elegem van ebből az országból.

2019. ápr. 7. 00:41
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Bocs, azt írtad van pénzed, ezért javasoltam, a sportot.

Szidod az országot...ha amerikai lennél akkor jobb lenne? Akkor is ott lenne a tesód kanja.

És igen, igazoltathatnak.

2019. ápr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
86%
Valamiért gyanús lehetsz az embereknek. Rám sose hívtak még rendőrt. Nem lehet, hogy csak egyszerűen túl jó csaj vagy, és a rendőröknek kell valami kifogás, hogy szóba elegyedhessenek veled? :D
2019. ápr. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Hàt nem tudom, hasonló okból én siman sétálgattam már random az utcán is, zenét hallgattam meg ilyenek, még soha senki nem kötött belém.

A rendőrök mit mondanak, mi az oka, hogy jelentenek téged?

2019. ápr. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy ezt tettem hasonló módon én is, de egy rendőr sem kötött még belém 1* sem, pedig fura mozgásom van...
2019. ápr. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

Én rengeteget mászkálok egyedül csak úgy, és soha nem hívták rám a rendöröket.

Ha veled ez történik és többször is, akkor valami baj van a viselkedéseddel.

Pl. belesel az ablakokon, kertekbe, az ablakok alatt álldogálsz és hallgatózol, képeket készítesz a házakról kertekröl, autókról vagy egyebek, amik miatt gyanusnak tünsz.

2019. ápr. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!