Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, miért vagytok ennyire...

Nők, miért vagytok ennyire ráállva a pasi magasságára?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalat is ezt mutatja, sok barátom is ezt tapasztalja, és interneten is ezt látom.
2021. nov. 21. 16:58
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
86%
Férfiak ti meg miért vagytok ennyire ráállva a nők mellére? Sok barátnőm és én is ezt tapasztaljuk
2021. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
86%
Rengeteg nöt látok alacsony, vagy max. középmagas férfiakkal, jóval többet, mint akik kifejezetten magas valakivel lennének.
2021. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
71%
Én férfiként írok mert nem hiszem hogy Te szépnek látnál egy pincsi hapsit, egy magas nővel, mint Zulu és Huru, kell a hapsinak az a 170+ majd később megérted.
2021. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
7%
Ha a TEK ajtóstul megy be a házba, akkor én kb bedöntöm a falat is...
2021. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim válasza:
88%
mert mar az ad egy biztonsagerzetet hogy ranezel, hogy magasabb mint te, es ez kell nekunk noknek mert ez jo erzes.
2021. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
70%

Azért mert a férfi feladata, hogy megvédje a nőt és féfiasságot, erőt sugározzon. Ez nehézkesebb egy 160-170 centis férfi számára. Nem vall túl nagy karizmatikusságra, visszatartó erőre. Kisfiús. Egy nő pedig nem kisfiút szeretne maga mellé. Ez a magasság maximum a 150 cm körüli lányok számára lehet vonzó, persze azért akad kivétel bőven.


Lehet kigyúrva akármennyire de a magassága miatt mindig hátrányban lesz az erős kinézet szempontjából. Akkor sem fog karakánnak kinézni.

Sokkal nagyobb biztonságban érzik magukat a nők egy magasabb, erélyesebb kiállású ember mellett, sokkal nyugodtabban sétál vele az utcán, megy vele el bárhová. Evolúciós dolgok.


Persze ettől függetlenül az alacsonyabbak sem szoktak egyedül maradni, sok az alacsony lány, meg van jópár olyan is akit az sem zavar ha magasabb nála a fiú.


Ezt olvasva lehet, hogy páran majd itt forrani fognak a dühtől, meg lepontoznak mínusz 200-ra, de én csak általános tényeket közöltem, valószínűleg még elég sokak véleményét.


Mindenkinek joga van ahhoz, hogy eldöntse mi fontos számára, kikhez vonzódik.

A nők már csak ilyen "önzőek", szeretnék magukat biztonságban érezni ha már gyengébbek sajnos.


De nem tudom mit reklamálnak sokan, az alacsony férfiaknak is bőven szokott lenni nőjük.


De a legeslegvisszataszítóbb az az mikor mindent és mindenkit szapulnak a komplexusaik miatt, mintha mások tehetnének arról, hogy ők Aprajafalva lakói.

Ha valakinek van kellő önbizalma, nem érdekli mások véleménye.


Ha esetleg megbántottam valakit akkor elnézést!

2021. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
97%

#17


Majndem mindennel egyetértek, ment is a zöld csak ezzel nem


"Ez nehézkesebb egy 160-170 centis férfi számára. "


Szerintem ez fellépés és "terepgyakorlat" kérdése...


Karácsony Gergely is magas, de ne röhögtessenek már, szerintem nincs az a NŐ aki férfiasnak találná, leszámítva a 70 feletti korosztályt.

2021. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem a magasságától lesz férfias valaki.

Testalkat, gesztusok, testbeszéd, izomzat, arányok, férfias arc.

2021. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
89%

"Szerintem ez fellépés és "terepgyakorlat" kérdése..."


Igen, ez igaz, de én ezt csak nagy általánosságban írtam, hogy ha van két ugyanolyan férfi, ugyanolyan daliás, izmos, meg masszívabb felépítésű, akkor a magasabb fog erősebb hatást kelteni valószínűleg.

De ugye vannak nyegle magasak is, tehát nem feltétlen fedi mindig a valóságot amit írtam :)


De engem itt szerintem meg fognak gyilkolni úgyhogy távozom is :D

2021. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
47%
Mert egy pasi legyen magasabb,ne az öcsémnek nézzék.
2021. nov. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!