Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, egyetértetek ezzel a...

Nők, egyetértetek ezzel a mondással? "A legsikeresebb és legteljesebb érzést az jelenti egy nőnek, amikor nőből anyává válik".

Figyelt kérdés
2021. nov. 22. 12:49
1 2
 11/15 Estel.19 ***** válasza:
100%

Én jót kacagtam egy férfi kollégámon, amikor előrukkolt nekem ezzel a mondattal. "Így, hogy van gyermeked, elérted, amit egy nő csak el tud érni."


Szegény minden bántás nélkül mondta :) Így nem ugrottam neki a torkának. De otthon kifakadt belőlem, hogy miért gondolkoznak így az emberek.


És nem az a gond, hogy férfiként ezt mondja.. hanem hogy a nők többsége is maximum ennyit lát magába.


A 7-es is én voltam.

2021. nov. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ha egyszer lesz egy gyerekem, akkor majd megszűnök nő lenni és "csak" anya leszek majd. Személy szerint az anyaságot nem valami "nő 2.0" állapotnak képzelem el, hanem a sima női lét "részhalmazának".

Másrészt nem azt tartom teljesítménynek, ha kihordok és megszülök egy gyereket (mert elvileg innentől kezdve anya valaki), hanem azt, ha normális embert nevelek belőle.

Természetesen nem is az anyaságot tartom a legnagyobb teljesítménynek az életben, nem zárom ki az ötletet, hogy valaha legyen gyerekem, de egyelőre egyáltalán nincs betervezve. Aki vágyik családra, gyerekre, annak természetes, hogy örömöt és kiteljesedést jelent, ha összejön, de aki nem, az ugyanezt az örömöt megtalálhatja más dolgokban és semmivel nem lesz kevesebb másnál.

2021. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azok mondják, akiknek semmi céljuk nincs az életben, csak az, hogy szüljenek pár gyereket - amire amúgy a tizedik világbeli őslakos is képes :D


Nagyon szomorú lennék, ha csak ennyi lenne a sikerem.

2021. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%
Biztos vannak ilyen nők, nálam az anyává válás pont azt jelentette, hogy akár le is ugorhatok a tízedikről, visszafordíthatatlanul elbsztam az életemet
2021. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Estel.19 ***** válasza:

14-es


Miért érezted úgy, hogy elbasztad?

2021. nov. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!