Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek, akiket elkerült a...

Emberek, akiket elkerült a koronavírus! Mi volt a sikeretek titka e tekintetben?

Figyelt kérdés

2021. nov. 23. 21:28
A kérdező szavazást indított:
Extraerős immunrendszerem van.
Nem mentem emberek közé.
Sok gyümölcsöt és zöldségfélét fogyasztottam.
Elkerültem a vészmadarakat.
Fokozottan figyeltem a tisztálkodásra.
Messze elkerültem az orvosi rendelőket.
Nem fogyasztottam ezzel kapcsolatos híreket.
Beadattam a hiperszuper védelmet nyújtó vakcinákat.
44 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Maszk
2021. nov. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem nagyon megyek emberek közé, amúgy is itthon dolgozom. Ha mégis megyek, akkor maszk, kézfertőtlenítő. 3 oltásom van.
2021. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Gőzöm sincs
2021. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%

1. Nem oltattam be magam.

2. Erős az immunrendszerem, amiért minden egyes nap teszek (testi és lelki egészségért egyaránt)

2021. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%
Maszkot hordok kb mindenhol ami nem a saját lakásom.. az első hullám óta. Körülöttem család, munkatársak mindenki volt már covidos, volt akit oltás vert le a lábáról.
2021. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerencsés vagyok, dolgozhatok otthonról, és minden gyalogközelben van. Ami meg nem, biciklivel elérhető.
2021. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%

- Szerencse.

- A hullámok felfutása alatt 100% home office lehetőség

- maszk

- online szeretek bevásárolni (jó, úgy is elkapható, de kevésbé, mint a boltban)

- tanulok nehéz szakon munka mellett, sok hónap van az évben, amikor ezért kell begubóznom

- alapból introvertáltabb típus vagyok

2021. nov. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%

Én nem tudom, hogy voltam-e covidos, mert ugyebár elvileg az ember tünetmentes is lehet.Na mindegy is, legjobb tudomásom szerint nem voltam az.

Titok...

Igazából én nem foglalkoztam ezzel a helyzettel(nagyon hiszek abban, hogy a gondolatnak teremtőereje van)szóval próbálom, hogy ne e körül forogjanak a gondolataim. Ami nyilván nem egyszerű, de megpróbálom. Ahol kell, hordok maszkot, de igazából ennyi. Bulikban is voltam, utazni is voltam, szóval nem zárkóztam be a pincébe. A lehetőségekhez mérten élem az életemet. Fiatal, 22 éves vagyok, szerencsére 0 betegséggel, nincs okom az aggodalomra.

2021. nov. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%
Én nem csináltam semmi extra dolgot, maszkot csak akkor hordtam/hordok, ahol kell, es van 2 oltásom. Pedig nincs hiper-szuper immunrendszerem, de kikerült eddig a dolog.
2021. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Egy olyan oktatási intézményben dolgozom, ahol a tanárok és a diákok is rendesen hordják a maszkot. Ezen kívül, ha nem muszáj, nem megyek tömegbe.

Megkaptam mindhárom oltásomat (2 Szputnyik + 1 Pfizer).

Illetve nagyobb dózisú C és D vitamint szedek (ezt a járványtól függetlenül, már annak a kezdete előtt is megtettem).

Étkezésre, folyadékbevitelre, kézmosásra ügyelek (a járványtól függetlenül).

Nem sportolok!

2021. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!