Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még valaki, aki fél a...

Van még valaki, aki fél a vírustól, de az oltástól is?

Figyelt kérdés
Hogyan élitek meg ezt a hatalmas politikai és társadalmi nyomást? Nem a konteósokra gondolok, hanem azokra akiknek valami bűzlik az egész mögött, ugyanakkor a vírustól is félnek. Gondoltatok arra, hogy falura költöztök?

2021. nov. 22. 06:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
A vírustól nem félek, az oltástól annál inkább.
2021. nov. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem félek a vírustól. Ugyan vannak ismerőseim akik belehaltak, vannak ismerőseim, akiknek csak megfázás szerű tüneteket okozott. Én úgy állok hozzá (saját magamra vonatkozóan!) hogy jöjjön, aminek jönnie kell.

Elhiszem, hogy vannak olyan emberek, akik elkapták és csak azért úszták meg könnyen, mert megkapták az oltást, de azt is elhiszem, hogy vannak, akiknek pont az oltás rontott a helyzetén. Én úgy döntöttem, hogy szívesebben nézek szembe az oltással, mint a vírussal.

2021. nov. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Most beteg a falusi unokatesóm meg a szülei, szóval emiatt felesleges elköltöznöd bárhová is.
2021. nov. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem félek egyiktől sem.
2021. nov. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%
Anyám fél a vírustól, de azt mondta inkább abba “döglik bele”, mintsem beoltsák 🤷🏻‍♀️ hát, szerintem nagyobb esélye is van rá…
2021. nov. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Vírustól nem (már rég el kellett volna kapnom, még sem történt meg). Oltva nem vagyok.
2021. nov. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Nekem anyám volt ilyen, igazából semmi extra, nem volt konteós (5g chip és társai) csak szeretett volna még várni, hátha véletlen kiderül valami rossz mellékhatás vakcinákkal, illetve azért a vírustól is tartott mert már nem fiatal...

De már 1 hónapja beolttatta magát, mert akkor folyamatosan pcr tesztelni kellett volna a határon.

2021. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
A vírustól is félek egy kicsit, de az oltástól sokkal jobban!
2021. nov. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Falun is elkaphatják, ha sokat vannak emberek között.
2021. nov. 22. 16:32
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Egyiktől sem félek mert nem érdekel már ez az egész

Mindenhol ez a szar a téma és nagyon unom már

Túl van tolva

2021. nov. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!