Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miben jobbak a nők, mint a...

Miben jobbak a nők, mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Akárhonnan közelítem meg a dolgot, mindenben a férfiak jobbak.

A sportban alap, hogy jobbak, a fizikumuk miatt. De olyan dolgokban is ők a vezetők, amikben nem kellene számítania a nemnek: a sakkban is az első 100 legjobb sakkozó között csak elvétve találunk női sakkozót. Ugyanez igaz a pókerre, a divatvilágra, ahol a legtöbb és legnemesebb divattervezők mind férfiak, ott is elvétve találunk nőket, pedig a divattervezők jelentős százaléka elsősorban nőknek tervez. Üzleti világban vezetői pozícióban alig van nő, de ők sem olyan sikeresek, mint a férfiak. Leghíresebb és legjobb séfek, szakácsok mind férfiak, holott a mai világban még mindig több nő főz, mint férfi.


Van valami, amiben mi nők jobbak vagyunk? És nem bölcsis nénire, óvónénire, meg tanárnénire gondolok, mert ezeket a szakmákat meg se fizetik normálisan.


2021. nov. 26. 16:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Szopás. Hirtelen ez jutott eszembe :D
2021. nov. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
Már az incelek sem a régiek. (sóhaj) Régebben egész ötletes provokációkkal próbáltatok figyelmet koldulni. Kimerült a kreativitás.
2021. nov. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

Mondjuk tudnak gyereket szülni.

Nő nélkül a férfi megőrül szex/szerelem hiányában.

Családokat a nők tartják össze.

Nő nélkül értelmetlen a férfi élete.

Jelentősen nagyobb a stressztűrőképességük.

2021. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Jaj, istenem.


Eleve sportban külön kell választani a férfi és női sportot.

Eleve sokkal több férfi sakkozik, nyilván több lesz a férfi bajnok így (arányok, ugye).

Eleve sokkal több férfit érdekel a politika, nyilván több lesz a férfi politikus (arányok, ismételten).

Ha már divat, érdemes megnézni, hogy kik voltak (vagy jelenleg) a leghíresebb és legbefolyásosabb modellek, nem lesz köztük sok férfi.


Miért kell nemekre leszűkíteni? Más nők érdeme, nem a tied, akkor minek próbálnád a magadénak beállítani, mint a nők közös érdeme?

26/N

2021. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
térképolvasás . 1es tapasztalatból tudod , nem tudom megmondani ki szopik jobban nők vagy "férfiak" én eddig csak a nőket teszteltem és nem akarom ezt a tudást bővíteni
2021. nov. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Szépség. A nők többsége igen szépen néz ki. A férfiak meg rusnyák. Bár lehet csak azért látom így, mert én is ff vagyok :)
2021. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

Megjöttek az okosok...

Basically?Everything.

Más szakmákban vagyunk,mások az erősségeink,az már más kérdés hogy gyengülnek sokan.

A társadalomnak vannak bajai,de az nem társadalomprobléma,ha valami NEKED nem megy.

Nőknek nem kellene sírnia,és nem kéne általánosítania mert van egy nagyon apró férfi réteg,akik elég jól keresnek.

Férfiaknak sem kellene sírnia,ezer dolog van.

Egyszerűen abba kéne hagyni azt az undorító filozófiát,amit manapság folytatnak az emberek.

2021. nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
Vasalás, főzés, mosás, padló pucolás, pelenkamosás. Más nem jut eszembe.
2021. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Attol fugg. Ismerek olyan not aki erősebb, sportosabb es fittebb mint mondjuk egy atlag férfi. De ismerek olyan ferfit aki ugy tud takarítani es fozni, hogy némelyik no megirigyelne. Nem lehet igy megmondani, ezek mind sztereotípiák amit te irtal es ráadásul faszsagok is. Férfi is tudhat jol sminkelni es no is lehet jo autószerelő. Relatív
2021. nov. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Szopásban ès a főzèsben is a fèrfiak a jobbak, a takarìtásban viszont a nők.
2021. nov. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!