Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zaklattak már titeket valaha...

Zaklattak már titeket valaha szerelem/féltékenység miatt? Mi törént? Hogy lett vége?

Figyelt kérdés

Engem jelenleg is zaklat egy srác, aki nem tudja elfogadni, hogy semmit sem szeretnék tőle soha. Nagyon rám van fixálódva, de valójában ez csak egy téveszme a fejében, hogy én vagyok számára az ideális.

Ti hogyan oldottátok meg a helyzetet amikor zaklattak titeket?



2021. nov. 27. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

attól függ milyen módon teszi, én akár a rendőrségre is elmennék, ha megüt bizonyos szintet valaki nálam


nekem egy nő volt itt gyakorin aki mentális beteg volt, sokszor írta a hülyeséget privátban, kérdések alatt, de még messze nem volt az a szint amiért rendőrségre mentem volna

2021. nov. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Lazy Lover ***** válasza:
27%
Engem is zaklat egy bolond nő minden hová követ néha "álruhában" hogy ne ismerem fel kamu Facebook instát csinál és arról írogat de tudtam hogy ő és le tiltottam de valamit kéne csinálnom vele mert idegesít rendőrségi ügyet meg nem akarok
2021. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mivel zaklat?

Tiltsd le mindenhol

2021. nov. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem kimondottan szerelem miatt ment a zaklatás. Első körben szögezzük le, hogy fiú vagyok. Egyik exem zaklatott, meg fenyegetőzött folyamatosan. Még a kapcsolat elején megcsalt párszor. Persze én hülye fejjel megbocsáltottam neki. Ment minden a maga útján. Majd egy idő múlva ismét kereste a srác és a lány nem igazán utasította el a srác közeledését. Ekkor szakítottam vele. Persze ekkor is neki állt feljebb és elhordott mindennek és anyázott is stb. Majd írja, hogy azért még össze járhatnánk dugni. Mondtam neki hogy kizárt. Na ekkor kezdte el a fenyegetőzést és a zaklatást. Minden személyel akivel kicsit is jóban voltam a suliba azokkal is beszélt, hogy én mekkora szemét vagyok. Persze ez se jött össze, mert tudták, hogy mi is történt. Így a közös ismerősök is elpártoltak tőle. Még hónapokig írkált, hívogatott, hogy talizzunk már, meg legyen már valami. Persze titottam, nem is válaszoltam, számát is tiltottam, közös ismerősök meg már úgy senki nem állt vele szóba így szép lassan abbamaradt.

Nem önfényezésképpen, hiszen nem ismerkedős kérdés, de ugye amiatt zaklatott, mert az ágyban egy isten vagyok. Tőlem sokkal tapasztaltabb lány volt és csak velem tudott elmenni. Barátnői se értették, hogy akkor miért csal meg, hiszen mondta is, hogy nem jó neki a másik sráccal (exe), ezért is szakítottak. Velem meg tényleg ki tudta élni magát, bármikor 10 másodperc alatt is ki tudtam elégíteni kézzel is, ágyban meg órákig bírom. Valószínű emiatt is akarta, hogy összejárjunk, csak nem voltam már akkor hülye, hogy elnézzem ugyan azt a hibát...



Egy lány haveromat meg egy srác "zaklatta", kicsit para volt. Suliban mindíg megvárta, ha elment a lány wc-re akkor kint megvárta. Ha a lány korábban végzett, akkor ő is korábban lépett, ha később akkor megvárta. De nem is nagyon beszélgettek meg semmi, csak így jött valahogy a srácnak ez a dolog, a lány meg nem tudta hogyan lekoptatni, de félt tőle. Nekem osztálytársam volt a lány. Suliba nem volt gond. Órák után meg én kísérgettek, hogy legalább kettesben ne legyenek (nem engedte, hogy én küldjem el), de annak örült, hogy ott voltam. Nélkülem a suliból se lépett ki a lány, megvártam mindíg amíg felszáll a buszra, vagy amíg azt nem mondja, hogy mehetek, mert pl jött barátnője és úgy sincs gond.

De ugye mivel nem voltak kettesben így, meg jóban voltunk a lánnyal (talán kicsit félre érthetően is), emiatt kopott a srác később.

2021. nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Keveset mondtál el. Mi történt köztetek, egy beszélgetés, stb...

Ő mit tesz, amivel átlépi a határt nálad

Te mit tettél azért, hogy megértesd vele, hogy nem akarsz tőle semmit

És ő mivel folytatja, hogy reagál erre?


Ha akarod, megírhatod privátban is, igyekszem segíteni.

2021. nov. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem a volt barátom követett az utcán hónapokig, állt a házunk előtt és bámult, telefonon hívogatott és letette, mindezt az éjszaka közepén is. Egyszer pedig berángatott egy kapualjba és felpofozott.

Nem emlékszem pontosan már, hogy hogyan lett vége, mert ez kb. harminc évvel ezelőtt volt, és nem szóltam erről senkinek, mert szégyelltem. Talán akkor szakadt meg amikor elköltöztem (évek).

Mai napig összerezzenek, ha látni vélem. Így visszagondolva ki is nyírhatott volna, mert fegyverhez is hozzáfért. A mai napig hivogatja a szüleimet, és a telefonszámomat akarja.

Nem tudom, hogyan lehet az ilyen rögeszmések ellen fellépni, de én azt tanácsolom, hogy mondd el minél több embernek, és én a rendőrséghez is elmennék. Ha teheted, próbálj eltűnni a szeme elől, költözés, Facebook profil törlése, stb.

2021. nov. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Elmondtam neki, hogy nem, nyafogott sokat, nehezen tudtam lekaparni, de eléggé megbántottam és mikor kisírta/dühöngte magát, leszállt rólam. Még a suliban is egészen jól elkerültük egymást, végzésre pedig már olyan volt, mintha mi sem történt volna. Nem zaklatott, de nem is volt harag.
2021. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Az exbarátommal szerencsére viszonylag messze lakunk egymástól (másfél óra) tehát kicsi rá az esély hogy az ablakom előtt álljon.. viszont minden más lehetséges módon közel 4 évig zaklatott. Minden egyes szociális médiámon, még az olyanokat is megtalálta, amiket én nem árultam el neki (tumblr blog). Ráírt barátaimra, hívogatta a szüleimet, nővéremet, leveleket küldött. Valahonnan mindig megtudta azt is, ha beszélgetek éppen egy fiúval vagy ha alakul valami, ilyenkor bekattant teljesen.. öngyilkossággal fenyegetőzött, elhordott minden r.bancnak amiért egy olyan férfival vagyok aki nem ő..

Manipulatív volt a kapcsolatunk alatt is, csak én ezt 15 éves fejjel pár hónapig nem vettem észre. Megpróbált elszakítani minden barátomtól, nem akarta, hogy találkozzak a barátnőimmel, nem akarta, hogy iskolába járjak, mert ott fiúk között vagyok. Ha összevesztünk, fenyegetőzött. Hogy tönkreteszi az életem, a szüleimet is felhozta. A másik verzió ugye hogy megöli magát. Ehhez kapcsolódóan néha eljátszotta, hogy ez megtörtént :D Napokra eltűnt otthonról, senki nem hallott felőle, sehol nem lehetett elérni. Előtte persze hagyott valami üzenetet valamelyik profilján. A mai napig nem derült ki, ilyenkor hová ment, barátai se tudták.

Volt, hogy azzal fenyegetőzött, megerőszakol. Illetve sok szempontból észrevettem, hogy miután kiismert, megtudta a véleményem valamiről, megpróbálta felhasználni ellenem. Ilyen téren például szándékosan olyan dolgokat mondott, tett mindig, amikről tudta, hogy nem szeretném, vagy traumát kötök hozzá. Ez a legbetegebb részre talán.

Amikor szakítottam vele, egyáltalán nem lehetett lerázni. Egy ideig beszélgettem vele még, de ekkorra már teljesen túltettem rajta magam. Tipikusan olyan eset volt, hogy a történtek miatt bennem vége lett a kapcsolatnak bőven, mikor még együtt voltunk. Ilyenkor megpróbált féltékennyé tenni, hogy beszél az egyik exével, természetesen hasonlítgatta is hozzám, mennyivel jobb mint én, stb.

Egyszer azt is eljátszotta, hogy rátámadt az anyja, és azért nem tud éppen eljönni hozzám :D tudta, hogy szakítani tervezek valószínűleg

A végén rám írt az exe egyébként, elkezdtünk beszélgetni, nagyon aranyos lány. Megnyugtató ilyenkor egy olyannal beszélni, aki ugyanúgy átélte ezt. Végig beszélt vele is ugyanúgy, amikor együtt voltunk. Meg még 5 lánnyal, de mindenkinek dicsért, sőt istenített... Felém meg azt mutatta, nem vagyok elég jó az ő elvárásainak, meg ugye ezek a r.bancozások.

Most majdnem két éve van egy csoda barátom, a kedves ex meg mai napig arra használ egy instát, hogy mindkettőnk storyját nézze vele.

2021. nov. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Hihetetlen és ijesztő, hogy ennyi év után még mindig nem adják fel a zaklatást ezek az őrült emberek.

2021. nov. 27. 21:48
 10/14 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Sose talalkoztunk konkretan, netrol nezett ki de egy varosban eltunk anno es egyszer ketszer latott eloben.

Nem mondanam zaklatasnak de konkretan 3 eve negyedevente felbukkan, nem fogja fel hogy baratom van es hogy soha nem fogok tole akarni semmit

Engem kamuinstan, facen is zaklatott, mindenhonnan tiltottam, egyszer feloldottam es nemsokra ra mar keresett is


Nem veszem komolyan, letiltom mindenhonnan, nem felek tole

Kerdezo, nalatok mi a helyzet?

2021. nov. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!