Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rám szállt egy pszichopata,...

Rám szállt egy pszichopata, mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

A dolog nagyon elfajult. Igazából szinte sosem használom ezt az oldalt, viszont most emellett döntöttem, mert senki sem rendelkezik e téren tapasztalattal az ismerőseim között. A sztori nagyon hosszú, emellett elkövettem két hatalmas nagy hibát, amely miatt elfajult a dolog.


- A nő mintha előre kipécézett volna magának... Sosem találkoztam vele, interneten zaklat, nem csak engem hanem az ismerőseimet is. Meggyőződése, hogy a párja miattam hagyta el, ami nem volt igaz.(Abból vonta le a következtetést, hogy ez a férfi szerelmes belém és írt rólam a naplójába.) Addig kavarta a szálakat, ameddig az akkori (ex) barátom majdnem megölt. Itt elfajult el a dolog, és inkább elhagytam.

- Visszaélt az adataimmal. Remek módon kicsalta még a személyigazolvány számom is a fentebb említett ex barátomtól, de erre nincsen bizonyítékom... Csak annyi, hogy a nevemben visszavonatott egy hivatalos dolgot - amit nem fejtenék ki.

- A nő párja a nőt, pont a mentális betegsége miatt hagyta el... Azonban született egy kislányuk, akit félt és ezért visszament hozzá a férfi sajnos. Nem volt más választása.

- Ez a nő minden egyes közösségi média felületen irogatott nekem, beteg dolgokat. Megígérte, hogy tönkre teszi az életemet. (Van bizonyítékom.) Zsarolt, mindenféle undorító módon. Kinyomozta, hogy merre élek és direkt arra mászkált. (Egyszer láttam, plusz posztolgatta.)

-A kollégáimnak beteg dolgokat akart írni rólam...

- Feltörte a kollégám messengerét, és a beszélgetéseinket printscreenelgette... És továbbította másoknak. (Normális beszélgetés volt, tudományos dolgokról.)

- Már azt hittem elfelejtett, mert április óta nem zaklatott. + Le is tiltottam.

Azonban tegnap arra lettem figyelmes, hogy megint elkezdett nézegetni... És a rémálom hamarosan kezdődik előről. Anno azért nem jelentettem fel, mert nagyon szerettem azt a férfit, akivel együtt volt. Nem akartam neki kellemetlenséget. Hülye voltam, belátom.


Direkt vázlatosan írtam, nem fejtettem ki... Akit érdekel annak megírom privátban az egész sztorit.


Egyébként ez külföldi történet. Úgy besokkaltam, hogy hazajöttem egy hónapra. Viszont előre félek a visszameneteltől... Mivel összejöttem a "szerelmével" miután szakítottam a barátommal... (Már nem vagyunk együtt, mert vissza ment hozzá az undorító zsarolásai miatt többek között. "Ha összejövök valakivel és a kislányod megerőszakolja a te hibád lesz" és hasonló mondatok. Elment az említett férfi édesanyjához és mindenféle gusztustalan manipulációs dolgot mondott neki, aminek az eredménye az lett, hogy az anya agyvérzést kapott már aznap este...)


A lényeg, hogy totálisan kivagyok akadva. Volt már valakinek dolga pszichopatával? Hogyan oldottad meg?

Azt várja, hogy visszamenjek az országba. Én nem akarom feladni az ottani dolgaim miatta. Azonban (ott) jelenleg sajnos egy városban élünk.

Mit tennél? Hogy vonjam be a rendőrséget? Sajnos nincsen friss normális bizonyítékom, csak márciusi - áprilisi...



2021. júl. 29. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Te is print screenelj vmi bizonyítékod csak van és fel kell jelenteni.


Tilsd le mindenhonnan, csinálj akár új profilt / használj vibert mást fb helyett

2021. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy élsz de költözés egy másik kerületbe, zónába nem lehet megoldás?

Persze szigorúan titokban, a hatóságokat pedig vond be, tudjanak róla hogy zaklat ez a nő.

2021. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet. Megtettem. Új profilok, mindenhol letiltották, de új profilokat készít. Vibert is használom... És vannak printscreenjeim. Arról is csináltam, hogy tegnap megnézett... Azonban nem a saját nevét használta az álprofiljában, hanem a kislánya és a (visszament) barátja vezetéknevét. (Már ez is önmagában beteges.)
2021. júl. 29. 22:51
 4/15 A kérdező kommentje:
*letiltottam
2021. júl. 29. 22:52
 5/15 A kérdező kommentje:
#2-es köszi. Valami ilyesmit tervezek. Szerintetek ezt komolyan venné a rendőrség?
2021. júl. 29. 22:53
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Twittered van? Hol látod h megnéz? Le kell korlátozni a felületeket privátra.

Be kell vonni a hatóságot. Kamerát kell felszerelni.


Költözés nem lenne egy rossz opció. Távoltartást kell kérni

2021. júl. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Uj telefonszam, uj szemelyi, bemesz az okmanyhivatalba es megmondod hogy elhagytad. Facebookodat torlod, csak whatsappon, vibereren, etc tartod masokkal a kapcsolatot. Ugy kb ennyi. Ha meg egy ilyen uzenetet megis valahogy rad talal es ir, vagy kollegaidat zaklatja, azonnal rendorseg a friss, valamint a regi kepernyokepekkel egyutt. Ha irkal is neked, valahogy ra talal a telefonszamodra, te SOHA SEMMIT ne reagalj vissza. Semmire. Egyszer meg fogja unni. De a legfontosabb mind kozul. A pasival se irkalj es talalkozz soha tobbet!
2021. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk mindent privatra allitasz. Bizonyos platformokon csak telefonszammal egyutt talal meg, ha beszelgetos applokacio. Azt ki adja akkor meg neki?? Sehova ne regisztralj, ahol muszaj nevet megadni. Pl whatsappon lehet nev nelkul is lenni asszem.
2021. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi az h posztolgatta hol laksz?


Printeket mentsd el akár egy pendrivere h meglegyen.


Cserélj számot használj addig vibert amíg nem nyugszik. Minden okmányodat cserélj le.

2021. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sokáig inaktuváltam a Facebookon, azonban most a munkahely keresése miatt - egy munkahelyen dolgoztam a nő "szerelmével", emiatt mondtam fel - szükséges az a platform, mert olyan szférában dolgozom, és természetesen megnézik a munkáltatók. Ezért nem inaktiváltam ismét + félek hogy ebből megsértené, hogy nem végleg jöttem haza.
2021. júl. 29. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!