Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelentenek számodra az...

Mit jelentenek számodra az érzelmek?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre a mai világban az emberek nem sokat törődnek ezzel a témával, inkább elfojtják, nem élik meg őket. Nem foglalkoznak az érzelmekkel, inkább a racionális gondolkodásra fektetik a hangsúlyt. Számomra viszont nagyon fontosak az érzelmeim, segítségükkel jobban megértem magam, segítenek elmélyíteni az önismeretemet. Irányt adnak, az érzésekből merítve jövök rá, arra, hogy mit is szeretnék az életben, ki vagyok én igazából. Szerintem nagyon fontos alkotóeleme az életnek, hasznát vesszük az emberi kapcsolatainkban, ha tudjuk kezelni, megéljük az érzéseinket kapcsolataink minősége is javul ennek köszönhetően. Itt jön szóba az őszinteség, amit még fontosnak tartok. Hogy mindazt, ami bennünk van fogadjuk el és merjük őszintén felvállalni önmagunkat mások előtt is. Természetesen félreértés ne essék törekedjünk arra, hogy másoknak ne ártsunk, és jóindulattal álljunk embertársainkhoz.

Kíváncsi vagyok más emberek hogyan vélekednek erről.



2021. nov. 27. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindent és semmit.
2021. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem már egy ideje nem nagyon vannak🤷‍♂️ Utálok mindent és mindenkit, próbálom megjátszani hogy nem így van, de nem igazán sikerül..
2021. nov. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kiszolgáltatottságot, sebezhetőséget - okkal.


Egy ideje igyekszem elfojtani őket, mert miért mutassam ki, ha azzal fegyvert adok a másik kezébe (családra gondolok).

2021. nov. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!