Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kiadnál pénzt egy olyasvalamir...

Kiadnál pénzt egy olyasvalamire amiről tudod hogy nincs is nagyon szükséged rá, de a birtoklása örömet jelentene számodra?

Figyelt kérdés
Egy 50 ezer forintos airsoft pisztolyon gondolkodom, nagyon örülnék neki hogyha a kezemben tudhatnám. Másrészt mégsem lenne rá annyira szükségem, mert már van egy komoly elsődleges fegyverem, egy gépkarabély. Ti kiadnátok ennyi pénzt hogy örömet szerezzetek magatoknak?
2014. júl. 8. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Csak azert hogy birtokoljam...? Kizart dolog, akkor sem ha a tizszereset keresem havonta.
2014. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Csak úgy birtokolni, hogy nem is használod, az hülyeség.
2014. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem, megbánod, hogy megvetted, és szart nem fog érni.
2014. júl. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy nem használnám, mert ha épületharcban, szűk helyen lennék, akkor elővenném.
2014. júl. 9. 01:10
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vettem meg, de kösz a véleményeket!
2014. júl. 9. 01:10
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szükséged a gépkarabélyra sem volt, mégis megvetted. Ha ez a hobbid, és ez okoz örömet, akkor áldozz rá, persze!!! Az, hogy neked 50ezerért mi okoz nagyobb örömöt, ez a pisztoly, 50 doboz cigi, egy luxusku.rva, egy tesztvezetés egy rally autóval, egy hajóút, egy jótékonysági felajánlás éhező gyerekeknek vagy egy buli a haverjaiddal, azt csak te tudod... Költsd arra, amire szeretnéd, és ne más véleményére hallgass! A te pénzed, a te örömöd!
2014. júl. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

így ne, ha használhatom akkor igen.


pl én hajlandó vagyok fizetni egy online játékért is, semmi értelme, de én játszom vele naponta/hetente és kikapcsol és szórakoztat. De akkor nem fizetnék, ha nem használhatnám.

2014. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6: A gépkarabélyra szükségem volt, azt azért is vettem meg anno habozás nélkül. (Persze a számomra legmegfelelőbb típus kiválasztásának átgondolásával.)
2014. júl. 9. 10:59
 9/11 anonim ***** válasza:

"A gépkarabélyra szükségem volt"


Jaja tudom. Nem is értem, én hogyan bírok élni nélküle! :D

2014. júl. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tényleg szükségem volt rá, szoktam is használni havonta 1-2X, vagy amikor éppen el tudok menni airsoft játékra.
2014. júl. 9. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!