Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik szex hirdetésben szerepel...

Akik szex hirdetésben szerepelnek, azokat bevédi valaki egyáltalán?

Figyelt kérdés
Olyanokat is találni akiről látni hogy kínlódik az egyetemmel, főiskolával, vagy egyszerűen többet szeretne mint amennyi jutott neki az élettől, és ezzel egészíti ki a pénzt.
2021. nov. 27. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
A munkát és a magánéletet nem szabad keverni. Lehet, hogy valaki rendesen dolgozik, de a környezet jelzőket ragaszt rá. Ha valaki nem ezzel foglalkozik, viszont negatívan nyilvánulnak meg vele kapcsolatban, az nem az adott személyt minősíti.
2021. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam amikor saját lakásukon fogadnak vendéget, és kifog egy olyat aki felkeni a falra az egész nőt.
2021. nov. 27. 21:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Van aki egyedül dolgozik, van aki szervezetten.
2021. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit tervezel?
2021. nov. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2: Miért kenné föl? Szexelni vagy intimitást megélni megy oda a vendége, nem másért. Persze, belefuthat egy szexmunkás is egy erőszakos valakibe (mint a Rettegés foka c. fimben), aki megveri, de ez egy nem szexmunkással is előfordulhat. Munka közben megverhetnek egy trolivezetőt, vagy egy banki ügyintézőt is, szerintem mindegyik munkakörnél kb ugyanaz az a rizikófaktor. Szerinted aki a testéből él, ott nagyobb a veszély?
2021. nov. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Aki kurválkodni megy, akkor számoljon a következményekkel.
2021. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5

Jó, de az aberráltabb emberek keresik az ilyen lehetőségeket, azért e között, és amiket Te felsoroltál nagy a különbség.

Szerintem ott szerencsén múlik ezeknek az élete, hogy még nem fogott ki valamelyik egy gyilkost, anno a kínai is hogy megölte azt a nőt, talán a saját lakásában, és soha nem tudták elfogni mert visszamenekült Kínába.

2021. nov. 28. 14:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérlek, mondd, hogy nem izgat ez fel.
2021. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8

Persze egyből :D

2021. nov. 28. 15:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon fura a kérdés.
2021. nov. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!