Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy én sose...

Miért van az, hogy én sose lehettem még egy kicsit sem büszke magamra?

Figyelt kérdés

Gyerekként is ki voltam közösítve az osztálytársaim által, sosem voltak igazán barátságaim. Mivel csendes voltam, gyakran voltam gúny tárgya.

Még sosem voltam felbecsülve sehol sem. Mindig olyan ember voltam, aki inkább szégyellte magát mások előtt, és sok hibát el is követtem az életben.

Én egy senki vagyok az osztálytársaimhoz képest, mindannyian elértek valamit, csak én nem. Nem egy olyan helyzetem volt már, hogy a volt osztálytárs ott ült az irodai munkahelyén, nekem valamit intéznem kellett ott, és szégyelltem magam, amiért ő valaki lett, míg én gyerekként is egy senki voltam, meg most is az vagyok. Belegondoltam magam, hogy milyen jó már neki, hogy ő ott is nagyképűsködhet, nekem meg nincs mire.

Életemben sok csalódás ért már, és tök jó annak, akinek erre sosem volt esete.


ápr. 25. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell, hogy bárki "büszke" legyen önmagára. Lényeg az, hogy mindenki tegye meg azt, amivel elégedett, amit teljesítménynek tart, de azt sem kell különleges tettként elkönyvelni.
ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan van olyan ,amit te elertel es masok nem tudnak elerni jelenleg. Go dold at,biztos talalsz olyat. Legyel buszke magadra amiatt.
ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne büszke akarj lenni, hanem hálás...

"Jó neki, hogy nagyképűsködhet"??

Lesír az írásodból, hogy rossz felől nézed a dolgokat.

Változtass vagy tűrj, a te döntésed.

Ha akarsz változtatni, máris van valami, amiért hálás lehetsz.

ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!