Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Papp Olivér szerintetek mivel...

Papp Olivér szerintetek mivel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Milyen vállalkozása lehet neki meg a szüleinek? PsgOgli7ről beszélek ismertebb nevén. Szerintem amúgy nagyon vicces figura. Tiktokon ismert ott keressetek rá
2021. nov. 28. 04:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
Gondolom Pap
2021. nov. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Őt nem ismerem, de ehhez a vezetéknévhez más nevet tudnék társítani.
2021. nov. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Abból kiindulva mennyi esze van szerintem semmi legális.
2021. nov. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Neki semmilyen, a szülei valószínűleg "katás vállalkozók" ami magyarra fordítva: áfa csalás, drog terjesztés, és hasonló legális munkakörök gyűjtő neve mostanában :D
2021. nov. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Én is ilyesmire gondoltam. De nekem az egész azért fura, vagyis nekem ott bukik meg az, hogy ilyen bűnözők lennének, mert a gyerek ilyen feltűnő kicsapongó életet él.
2021. nov. 28. 12:13
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

5


Valószínűleg régen voltak bűnözők, de lehet még most is űzik az "ipart".


De ki tudja, az is lehet hogy az apja meg az anyja sztárügyvéd, csak a kicsit Olivér sikerült félre :D

2021. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
kicsi*
2021. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az hogy kicsapongó életet él semmit nem jelent, pl ott van berki, mindenki tudja hogy nem munkával keresett ennyi pénzt, mégis szabadon csinál amit akar. Még a gyereke születését is eladta...
2021. nov. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hmmm értem, az is lehet már nem csinálják, ez igaz. Bár elképzelésem sincs mekkora vagyonuk lehet. Valami műsorban láttam hogy a csávó minden nap fodrászhoz megy, 60k egy hónapban. Nem veszi fel néhány alkalomnál többször ugyanazt a ruhát, és csak olyan helyen vásárol ahol minden 6 számjegyű,és heti 2 3x megy. Nem tudom mi az az összeg, ahol én kényelmesen ilyen simán tudnék költekezni. Pedig rám is vár egy szép nagy örökség, de biztos nem tudnám szórni azt így és így költekezni. Amit a csávó csinál, azt úgy tudnám max csinálni, hogyha mondjuk van 20 30 milliárdom a bankban.de ilyen összeget sztár ügyvédként se lehet megkeresni, még a 90es évekbe se lehetett. Persze lehet ő máshogy gondolkodik mint én, aztán van pár száz milliója, és azt szórja el marha felelőtlenül. Bár mondjuk amiket elmondott a műsorban, lehet nyilván hogy kamu és nem vásárol meg költ ennyiket, csak ezt mutatja kifelé. Rejtély. Azért vicces a csávó.
2021. nov. 28. 13:29
 10/18 A kérdező kommentje:
Berki egyáltalán nem gazdag. 2 szobás panelban laknak tudtommal, az autói órái meg lízingelve vannak.
2021. nov. 28. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!