Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha holnap veszek vásárlási...

Ha holnap veszek vásárlási ajándékutalványt a New Yorkerben, akkor az bármeddig felhasználható?

Figyelt kérdés

Szeretnék szülinapi ajándékba New Yorkeres vásárlási utalványt adni az egyik barátomnak, csak nem vagyok az érvényességi idővel és a beválthatósági hellyel tisztában.


Mármint nyilván a New Yorkerben tudja beváltani, de minden város New Yorker üzletében meg tudja ezt tenni vagy csak abban amiben ezt kiváltottam?

Valamint mennyi ideig érvényes? Februárban is levásárolható lesz?



2021. nov. 28. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Honnan tudod, hogy az az üzlet megfelel majd az utalvány érvényesítésére a születésnap alkalmából? Régen sokkal több minden volt, több volt a választék, most is lehet találni ruhákat, ha akar az ember, de amint említettem, régebben jobb volt. :)
2021. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel ne törődj, nagyon jó ajándèk.


Minden new yorkerben be tudja váltani.

Asszem 1 évig, de ott kérdezd meg az eladót.

2021. nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm szépen.


Értem mit írt az egyes, de ő maga mondta nem olyan rég, hogy szeret ott vásárolni.

2021. nov. 28. 18:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint az illető akinek veszem az utalványt, ő mondta ezt, nyilván nem az egyes (csak mert elég félreérthetően fogalmaztam)
2021. nov. 28. 18:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik üzletben be tudja váltani és bár csak a megadott időn belül, de 1-2 év szokott lenni az ilyen utalványok lejárata, szóval azzal nem lesz gond.
2021. nov. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. nov. 28. 21:48
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Korlatlan ideig ervenyes az utalvany es barmelyik varos uzleteben feltudod hasznalni
2022. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!