Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy nem pont karácsonykor, hanem előtte, esetleg 2 ünnep közt látogatott haza?

Figyelt kérdés
Mi okból? Rendben van ez? Elhatároztam, hogy idén az ünnepekkor pihenni fogok, nem utazom, szeretnék egy kis nyugalmat év vége felé, elég nehéz év volt az idei, így vagy előtte december 20 körül vagy ha már lementek az ünnepek, dec27 körül látogaték haza. Család nálatok mot szólt ehhez a döntéshez? Megértőek voltak vagy volt belőle sértődés?
2021. nov. 29. 07:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Előtte, utána és közben is szoktam menni.
2021. nov. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szüleim már évek óta előtte, vagy utána jönnek.
2021. nov. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem érdekel túlzottan, mit szól a család.


Nem nekik kell ugyanis 1200+ km-t utazniuk, hanem nekünk, és bocs, hogy nem a csúcsban akarunk menni (mert jaj, mi menjünk, de nekik már messze van hogy kijöjjenek... pfff)

2021. nov. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

Karacsony december 25-26. Se elotte, sem utana! Nem az ajandek atadasa a lenyeg, hanem az Unnep maga.

Persze semmi sem kotelezo, de akkor ki-ki nezzen a sajat lelkebe ...

2021. nov. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne PONT karácsonykor menni?

A család január 20-án is pont úgy örül az embernek, mint karácsonykor.

Bár lehet nekem van fura családom...

2021. nov. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most voltam, mert fogalmam sincs mit tervez évvégére a főnököm. Mert ő osztja a szabi 2/3át, az én részem már előttem. Ráadásul nekem 1 nap az út haza, meg 1 vissza.
2021. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindig dolgozom karácsonykor (és szilveszterkor meg újévkor). Saját családommal 23-án díszítünk fenyőt, szüleimmel s másokkal össze-vissza találkozunk. Ez van.

Teljesen rendben van, hogy nyugalmat akarsz.

2021. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!