Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire való a Discord nevű...

Mire való a Discord nevű oldal, ti mire használjátok?

Figyelt kérdés

Már hallottam róla, de hogy őszinte legyek, nem értem, mire való pontosan. Olyan, mint a chat.hu volt?

Egyébként ez egy divatos oldal, sokan használják, vagy nem annyira?


2021. nov. 29. 20:05
 1/4 anonim válasza:
100%

Egy online kommunikációs platform, olyan mintha a Skype-ot keverték volna a TeamSpeak-kel.

Mint a Skype-on, tudsz embereket felvenni barátnak, beszélgetni írásban, szóban, mindemellett létre tudsz hozni többféle csoportot, hogy közösségi szinten is lehessen kommunikálni.

Eléggé sokszinű, rengetegféleképpen lehet használni. Jó a közös game-eléstől kezdve az egyetemi tanórák megtartásán át egy sima chatelésig mindenre, ami online kommunikáció. Tudom ajánlani!

2021. nov. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Játékok közben azon beszélgetni jó. Olyan mint régen a skype. Viszont sokan arra verik, hogy jaj saját discord szerverem vaaaan de jó. Sok ember legyen már itt meg katyvasz. Akkor menci leszek. Szóval amúgy felesleges alkalmazás. Nem vesztes semmit. Én kb havi szinten használom egyszer egyszer.
2021. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
egyetemen online vizsgak alatt ezen beszelgettunk mert jobb minosegu a hanghivas rajta mint egy sima messenger hivason, masra en meg nem hasznaltam
2021. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
2-essel nem egészen értek egyet, szerintem tök jó, hogy van egy csomó szerver ahol érdeklődési kör szerint találhatsz barátokat. Sok YouTube és Twitch videósnak is van szervere, ahol extra tartalmat osztanak meg a nézőikkel, együtt játszanak meg ilyesmi.
2021. nov. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!