Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Becsület sertésert feljelentés?

Becsület sertésert feljelentés?

Figyelt kérdés

Apám jelenlegi felesége hordott el a telefonba először minden utolsónak, mellesleg a tárca bán turkalt!

Ő a felesége én közöltem tudtommal a gyerek meg mindig nem a gólya hozott!

Meg írtam SMS Ben apámnak, hogy állítsa le különben csúnya vége lesz! Kaptam egy válasz SMS kezdjek spórolni fel jelentenek mikor az oregaszony esett nekem először, persze anyámat hivogatta! Kettőnk közül kit fognak ténylegesen bíróságra vinni? Mármint kinek adhat ak igazat? Mellesleg a nő amiket nekem mondott, anyámat hivogatta, nekem mi közöm apamhoz, minden utolsó eltartott sz@r is vagyok... Én csak, oregaszony ak hívtam...


2021. nov. 30. 13:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van bizonyítéka bármelyik félnek?
2021. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nekem vannak igen!
2021. nov. 30. 13:11
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat kusza lett nagyon, csak ideges lettem
2021. nov. 30. 13:12
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem fog történni szerintem
2021. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő kezdett el minden el tartott utolsó k.... nak hívni, mocskos kis ri... nak nevezni én csak oregaszonyoztam 60 valamennyi a nő! Még ő az ő férj, tudtommal nekem az apám, nem egy vad idegen vagyok még zaklatom apám, miközben apám írt egyik nap is... Akkor hogy is van, ez?
2021. nov. 30. 13:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem becsületsértés. Ha másoknak mondana rólad dolgokat, vagy kiírna rólad dolgokat akkor lehetne tenni valamit. Azzal, hogy telefonban szidott téged nem foglalkoznak
2021. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kaptam egy SMS t tőlük, hogy kezdjek el spórolni becsület sertésert meg teszik ellenem a feljelentést miután közöltem apámmal, hogy minek nevezett és, hogy anyámat se zaklassa engem hívjon ha valami problémája van a nőnek
2021. nov. 30. 13:25
 8/10 A kérdező kommentje:

Szóval akkor mire is számíthatok?!

Ennyi erővel én is tehetnek fel jelenteset ha pl én kapok papírt?

2021. nov. 30. 13:52
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik fél sem követett el becsületsértést.


Ha pl.: a facebookra kiírna valaki ezt az már az lenne.

2021. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ezért se értettem, mert kettőnk közül nekem több jogom lenne mint nekik...

2021. nov. 30. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!