Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha az exem feljelentettem...

Ha az exem feljelentettem becsületsértésért és mellette könnyű testi sértésért is akkor kap valami büntetést és mikor lesz ebből tárgyalás kb?

Figyelt kérdés
Közösségi oldalakon engedélyem nélkül tesz ki képeket rólam, kiirkál rólam úgy, hogy konkrétan kiirja a nevem, trágár szavakkal illet és ezt nyilvánosan teszi mint közzé. Ezeket kinyomtattam és feljelentéskor odaadtam. Mikor szakítottunk meg is ütött, ami látszott is így arról van orvosi látlelet és könnyű testi sértésért is feljelentettem. Jött a rendőrségtől papír, hogy mindkét ügyet áttették a bíróságra.

2017. jún. 15. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Manapság egy-egy ilyen ügynek általában 2-5 év a lefolyása.
2017. jún. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kapni fog, kérdés mikor.
2017. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De mit kaphat ezért? Kap legalább egy pénzbírságot?
2017. jún. 16. 13:50
 4/5 anonim válasza:
És ha kap vajon utána mennyire lesz majd bosszúszomjasabb mint eddig? (ez meg engem érdekelne)
2017. jún. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2021. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!