Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennyire nem érek semmit?

Ennyire nem érek semmit?

Figyelt kérdés

A barátommal sokat veszekedtem mostanában, és azt is mondta már hogy elege van belőlem, és hogy tűnjek el, mert nem kiváncsi rám. De szakítani még sem akart, mert utána egyből azt írta szeret. Azt szeretné ha nem veszekednék vele, de ez olyan nehéz. Mert egyszerűen azt érzem nem szeret.

Tényleg olyan nagy probléma, hogy ha én vágynék házon kivűli programokra? Erre az a kifogása, hogy fáradt, és hogy nekem könnyű, mert többet vagyok otthon, mint ő, én csak a seggemet meresztem.

Meg hogy ilyen nagy elvárasokkal mit akarok, így otthon fogok maradni, mert senki nem lesz rám kiváncsi.

Semmit nem lehet vele megbeszélni, mert akkor már másnap nem is találkozik velem, inkább kitalál valami kifogást.

Szerinte én egy rossz ember vagyok, és nem bánok vele jól. Mikor ezt mondta, elsírtam magam, de ő ezt nem látta, mivel facebookon beszéltünk. Erre mondtam neki, ha már ezt gondolja, akkor szakítsunk.

Szerinte fogjam be a számat, és ne mondjak hülyeségeket, mert mindig csak azokat mondok.

De az ilyenek után, egyből azt mondja szeret, és hogy én vagyok a mindene.

Meg szerinte én egy picsa vagyok, akit egész nap körbe kellene ugrálnia. Én nem szoktam pedig vele így beszélni.

Soha semmi nem érdekli ami engem.


2021. nov. 30. 21:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt mondja mostanában sokszor ideges, mert én nem jól bánok vele.
2021. nov. 30. 21:14
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Ennyire!
2021. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagytok együtt, ha mások az igényeitek és semmilyen jelét nem mutatja a kompromisszumkészségnek?
2021. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor picsának nevezett, a percben kellett volna kidobni.
2021. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Úgy vagy értékes, ahogy vagy! Ez megkérdőjelezhetetlen! Ha teljesen más az elvárásaitok, teljesen felesleges együtt lenni! Csak magadat mérgezed vele! Sokszor csúnyán, sértően beszél veled, majd utána bocsánatot kér, és mondja hogy szeret stb! Szerintem, ő sem tudja pontosan mit is érez! De ha nem megy, nem kell erőltetni!
2021. nov. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsatok már végre. Nem hiszem el, hogy 3 hónapig kell húzni egy szakítást. Mindketten bevallottan nem akartok egymással lenni, lépjél már le.
2021. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ő nem akar szakítani.
2021. nov. 30. 22:16
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha te szakítani akarsz, akkor szakíts. Ehhez elég az egyik fél. Mivel ő szól be neked folyton és mindig az van amit ő akar, ezért érthető, hogy te érzed rosszabbul magad a kapcsolatban és ezért neked is kellene véget vetned neki.
2021. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem becsülöd magad semmire.
2021. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos magadat is lehúzod. Ő nyilván azt akarja, hogy kevesebbnek érezd magad, hogy ne jártasd a szád, és hogy el se akard hagyni. Pedig azt kéne tenned, nem hagyni, hogy kitörölje veled a seggét, mert most azt csinálod. Kit érdekel, hogy nem akar szakítani? A lényeg az, hogy te nem tartod magad annyira, hogy kirúgd a p.csába. Tegyél magadnak egy szívességet, és ne legyél lábtörlő.
2021. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!