Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért szólogatnak be annak...

Miért szólogatnak be annak aki vékony? Ennyire fáj, hogy valakinek ilyen a genetikája?

Figyelt kérdés

Aki tulsulyos, azt nem illik bantani.

De ha valaki vekony,akkor be lehet neki szologatni,meg olyanokat kerdezni-h nem anorexias-e stb.



2021. febr. 25. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Irigykednek. Egyébként akkor sem illene beszólni, ha az illető valóban anorexiás lenne. Ugyanúgy bunkóság, mint egy kövér embernek beszólni.
2021. febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Igen, ez pontosan így van. Nekem is állandóan beszólogattak, hogy biztos nem eszek, és diétázok, azért vagyok vékony.

Azt hozzá kell tennem, hogy általában a kövérebb - felnőtt - emberek szólogattak be ilyeneket.

2021. febr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

"Aki tulsulyos, azt nem illik bantani." Tényleg? Mióta? én nem vettem észre, hogy bárki is ehhez tartaná magát. Túlsúlyosat és vékonyat is ugyanúgy bántják. És azért, mert az embereknek semmi sem jó. Mindig bele kell valamibe kötni.

Pl. volt egy 70 kgs lány az osztályomban, állandóan kibeszélték a háta mögött, most lefogyott 55kgra, és most azért b*sztatják, hogy 'nem kell átesni a ló túloldalára 'lassan anorexiás lesz stb...

Ezzel az "anorexiás szöveggel annyit tudnak dobálózni az emberek, és senkinek fogalma sincs a jelentéséről, sem magának az evészavar fogalmáról.

2021. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
45%
Én 170 centihez 51 kiló voltam és állandóan azzal baxogattak, hogy miért nem eszek rendesen stb. Most, hogy a szülés után rendesen túlsúlyom van (78 kiló vagyok), senki soha egy büdös szót nem szól.
2021. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Az az igazság, hogy a kövéret is ugyanúgy bántják, mint a vekonyakat.

Sőt, a rövid hajú csajokat is, a tetovaltakat, akik sportosan öltözködnek, akik divatosan.

Aki sminkel, aki nem sminkel.


MINDENKIT bántanak, de nyilván azt vesszük észre,ami minket talál szíven.


Egyébként undorító dolog bárkit is bántani barmiert, de az emberek itt tartanak még fejben sajnos.

2021. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy, ha építő környezet vesz körül, akkor nem bántanak.

Ha mérgező környezetben vagy, akkor tök mindegy, hogy mit csinálsz, hogy nézel ki minden szar lesz nekik.

2021. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Pontosan. Őszintén, szinte sosem jártam külföldön, és nem sokat tudok arról, hogy máshol hogy viselkednek egymással az emberek, de sokat hallottam, hogy ez magyar mentalitás. Nem értem ebben az országban miért van az embereknek ilyen közlés kényszerük, mert az még hagyján, hogy nem tetszik nekik valami, de hogy ezt feltétlenül ki is kell nyilvánítani, ráadásul olyan alpári módon.. az eszem megáll.
2021. febr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%

Sose bántottam azzal senkit, hogy gebe, vagy kövér, a szemébe nem mondtam meg. De urambocsá, ha én haza felé azt akarom mondani a páromnak, hogy te, láttad azt a csajt, olyan pálcika teste volt, hogy ha oldalra fordult volna, eltűnt volna a szemünk elöl.

És? Hozzátenném, akkor mi értelme itt a "szerintetek dagadt/vékony vagyok" kérdéseknek?

Naponta teszik fel ezeket a kérdéseket az emberek. És igenis leírom neki, hogy 170 centihez 50 kiló SZERINTEM már anorexia, más meg oda írja neki, hogy ez a bomba alkat, 50 kiló felett nincs nő.

És? Ha megkérdezi, megmondom neki. Aztán azt kezd az infóval amit akar. Ha hízik, akkor hízik, ha fogy, akkor fogy.

Nekem nem fáj, hogy valakinek ilyen a genetikája, attól még nekem a teste úgy néz ki, mint egy koplaló anorexiásé. De valakinek meg ez tetszik, attól még az én véleményem miatt nem kell hogy depressziós legyen. Aki érzelmileg labilis, ne jöjjön ide VÉLEMÉNYT kérni.

Én voltam 45 kiló is, meg 55 is. 10 kiló baromira képes meglátszódni. De sose vettem magamra, mikor 45 kilósan megkérdezték, miért koplalok. Megmondtam, hogy nem koplalok, ilyen a genetikám, és még csak 18 vagyok, simám változhatok. Furcsa, nekem mindenki elfogadta ezt a magyarázatot. Változtam is, felszedtem 10 kilót, és még MINDIG vékony vagyok. Ha most meg valaki azt mondja, szerinte lehetnék vékonyabb, mert milyen már az, hogy nem jön rám az XXS-es cucc, annak ugyanúgy megmondom, hogy nem menő számomra a 17 éves kislány test és tovább állok.

2021. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert dagattnak lenni egyenlő boldogsággal. Nem hallottad még? Aki dagatt, az úgy boldog. És nem értik, hogy te miért vagy boldogtalan.


7 én németeknél élek, azért itt is megy a hülyeség. Csak nem szemtől szembe, de pl az egyik szolgáltatónkat “Hühner”-nek azaz tyúknak nevezték, mert alacsony pocakos volt, olyasmi alkata volt a vékony lábaival mint a tyúk.

2021. febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 csak, tudod, az anorexia nem azt jelenti, hogy valaki sovány, hanem azt, hogy van egy mentális betegsége, ami miatt nem eszik. Kicsit olyan, mint ha valaki azt kérdezné, milyen a haja, és te nem azt mondanád neki, hogy „túl rövid”, hanem azt, hogy „pont olyan, mintha kemoterápia után nőne vissza”. Más, ha őszinte véleményt mondasz, meg más, ha sértésként vágsz hozzá egy súlyos betegséget.
2021. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!