Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ezzel?

Mit csinálnátok ezzel?

Figyelt kérdés
Ástam egy 2m mély 2m hosszú 1m széles gödröt + lépcsőt ami levezet belé a kertbe. Mit csináljak vele ? Egyébéknt 16 vagyok.

2021. dec. 2. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Betonozd ki!
2021. dec. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt amiért elkezdted ásni
2021. dec. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak unalomból ástam
2021. dec. 2. 09:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Folytasd az ásást, bővítsd tovább, amikor unatkozol. Lesz belőle 5-ös metró.
2021. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
xd
2021. dec. 2. 12:17
 6/8 anonim ***** válasza:

1× én is megtettem hasonlót, érdekes, élvezetes volt, de nem tettem vele semmit sem.

Komolyabb lak-, vagy hasonló kialakításához inkább egy szakemberrel együtt folytasd a munkát.

Gratula, hogy ilyen rossz időben ástad, én nyáron múűveltem ezt.

2021. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is nyáron kezdtem, csak most jön a tél szóval valószínűleg befagy majd a föld, így nem tudom folytatni egy ideig. Utána nem tudom mi lesz vele, valószínűleg betemetem. Arra gondoltam még lejjebb ások, és csinálok alagutat, de már most ilyen porszerű homok van, szóval elég veszélyes lenne gondolom ha ezt tenném.
2021. dec. 2. 20:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiatalon bennem is buzgott az erő, és csak úgy én is nekiálltam gödröt ásni. Szerintem még 16 éves se lehettem , 12-13 körül. Annyira belemerültem az ásásba, hogy azt vettem észre egy idő után, hogy nem tudok kijönni. Nem volt létra sem, és lépcsőt se ástam. 😄 Nagymamámnak kiabáltam hogy hozzon egy létrát, hogy ki tudjak mászni. 😄 Én hülye azon se gondolkodtam, hogy fogok kijönni.
2022. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!