Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csinalnatok ennyi év után...

Csinalnatok ennyi év után másik Facebookot?

Figyelt kérdés

Kb 5-6 éve használom ugyan azt a facet.

Eleinte még tok jo volt,mindenkit ismerősnek jelöltem és vissza igazoltam mint akkor mindenki😂

Mostanra már sok a felesleges ember,emlékem sincs nagyon képeket illetően,csak azért nem csináltam meg másik facet,mert néha jól esik régi beszélgetéseket vissza olvasni.

Szelektálni az ismerősöket kb képtelenség,nincs energiám ehhez.

Maradjak inkább ennél,vagy csinálják másikat?



2021. aug. 27. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Maradjál és szelektalj, amikor kedved van.
2021. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ritkán van ilyenekre időm

Ahhoz gép elé kellene ülnöm,amihez lusta és fáradt vagyok munka után :/

2021. aug. 27. 19:28
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Ne foglalkoz a facebookkal akkor. ^^

Messengeren úgyis csak azokkal beszélgetsz akiket ismersz. Lényegtelen hány ismerősöd van. A face nézegetése pedig csak elpazarolt idő. Lefekvésnél néha tekergetem és közbe csak az van a fejembe, hogy aludjak már. Minek nézem? Nincs is benne semmi ami érdekelne :c

2021. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A fölösleges ismerősök szelektálásához nem kell gép elé ülni, telóról is simán lehet szelektálgatni.
2021. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ha másik facet csinálnál, azt meg a facebook tiltaná le, még pedig azért, mert a közösségi alapelvekben van egy olyan kitétel is, hogy egy embernek egyszerre csak egyetlen fiókja lehet.
2021. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én csináltam 10 év után, de nekem muszáj volt, mert a fb. valamiért kizárt. Ettől függetlenül még megvan a régi fiókom is, csak ugye nem tudok bejutni.

Szerintem nyugodtan csinálj újat, kivéve, ha az 5-ös válaszolónak igaza van.


5, ez az alapelv mióta van, már ha tényleg létezik? És ha létezik, akkor hogyhogy nekem nem törölte a fb. egyik fiókomat se?

Vannak ismerőseim, akiknek szintén van kettő, és ők használják is mindkettőt.

2021. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

En sem tudtam/tudok arról,hogy tiltaná a másik facet.

Több ismerősömnek van akár 3 faceja is,és abból 2 használható.

2021. aug. 28. 18:37
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem olyan rég jött ez a kitétel is a facebook közösségi alapelveibe, de sokan járnak úgy, hogy például tegyük fel, most használja valaki a jelenlegi facebook fiókját, aztán úgy dönt, hogy nincs kedve a fölösleges ismerősökből törölgetni, mert senkit nem akar megbántani, hanem úgy dönt, hogy inkább csinál egy új facebook fiókot magának, amin már tényleg csak a hozzá közel állókat szeretné rajta ismerőseinek és akkor a facebook adminjai észlelik az új fiók regisztrációját és tiltják az új fiókot, azzal az indokkal, hogy a fiókod megsértette a facebook közösségi alapelveit, ugyanis egy embernek egyszerre csak egyetlen fiókja lehet.
2021. aug. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja és én voltam az 5-ös válaszoló, ezt lehagytam. Elnézést. 😁
2021. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt is lehet, hogy ha tobb a kukazando ember, mint aki erdekel, mostantol csoportot csinalsz beloluk, vagy ugy allitod be, hogy nem tiltasz, hanem azt allitod be, kik lathatjak. A tobbi nemerdekes ember meg marad formalisan, es nem sertodnek meg, plusz egy fiokod marad.
2021. szept. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!