Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Járok egy családhoz takarítani...

Járok egy családhoz takarítani, heti rendszerességel. Annyi mindent adtak már nekünk pluszban, a kisfiamnak is. Karácsony előtt mivel tudnám ezeket viszonozni?

Figyelt kérdés

Azért nehéz kitalálnom, hogy mit adjak ajándékcsomagba, mert mindenük megvan. A konyhájukban a spajz is elég jól felszerelt.

De nem szeretnék 3 hét múlva üress kézzel menni...

Egy nagy szatyor minőségi édességet is kaptunk már tőlük, mert sok van nekik, és nem nagyon fogy náluk.

Valami családi ajándékötletet fogadnék szívesen


2021. dec. 2. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bármit adsz nekik, mivel ilyen kedvesek, örülni fognak neki.

Amit én ajánlok:


-gyümölcskosár (ha szeretik) egy kis vitamin mindig jól jön :)

- ha vannak gyerekek, egy jó társas,vagy puzzle szerintem jó ötlet lehet

- vagy süss nekik valami finom tortát vagy sütit

2021. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán olyasmit ajánlanék, hogy ilyen " ház ajándéka" valami " porfogó" de mégis azért olyasmi ami kifejezi a háladat.


Lehet gagyi,de én karácsonyi képeslap mellé valami egyedibb karácsonyfadísz, díszpárna, ilyesmik.

2021. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem süss egy finom sütit, bejglit, mézest.

Vagy esetleg egy szép karácsonyi dísz.

Nem várnak tőled nagy anyagi ráfordítást, de egy finom süti szerintem nagyon kedves ajándék, és látszik, hogy időt szántál rá. Illetve a karácsonyi dísz ajándék azért jó, mert az évekkel emlék lesz belőlük.

2021. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Dunába vizet?!
2021. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Miss Endzsi ***** válasza:
64%
Utolsónak igaza van, az ilyeneknek mindenük is megvan, nem kell oda 500. játék puzzle, lego, bor, bármi ilyen, mert csak porosodni fog és totál lesarják majd, helyette házisüti, azt szeretik.
2021. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Például ha tudsz szép, díszes mézeskalácsot sütni karácsonyit és odaadnád valami szép, díszes fémdozban . Vagy ha kreativ vagy, akkor karácsonyi asztaldísz v adventi koszoru, téli ajtódísz. Ezek cukik, szépek és biztosan lesz helye a házban.
2021. dec. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valami ehetőt :)


Ha nem fogy a csoki, akkor lehet a sütit se szeretik. Figyeld meg, milyen szokásaik vannak az étkezésben, a gyümölcskosár klassz ötlet, amit már írt is valaki.

De süthetsz is sós nasikat, klassz kis maggal szórt kockákat, de lehet a klasszik tepertős pogácsából egy tállal is nyerő lehet, már ha szeretik a magyaros ízeket.

2021. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


Nagyon nagyon jó ötletet adtatok! Azt hiszem sütök valami finomat nekik!😊

2021. dec. 3. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!