Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mernétek napi rendszerességgel...

Mernétek napi rendszerességgel használni az 1-es villamost?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hétfőtől péntekig minden délután mennem kell az 1-es villamossal és sajnos a Hős utcán is átmegy ez a járat. Kerülőjárat van, de a busz 20 perccel tovább közlekedik. Mit tennétek?
2018. nov. 7. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Napi szinten tobb tizezer ember hasznalja ezt a jaratot. Epp rajta vagyok en is. Evek ota igy jarok dolgozni. Meg elek.


Nem kell mindent elhinni, amit a bulvarmediaban olvasol.

2018. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erovel az utcara se menj ki, mert eluthet az auto.
2018. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Este ne nagyon de egyébbként semmi gond vele, túl fogod élni én is túl éltem, néha közlekedek rajta.
2018. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A nagy hírhedt Hős utcai gettó 2 db. épületből áll. A szokásos íratlan nagyvárosi szabályokat betartva nem lesz bajod.
2018. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

5 teljes napon keresztül, délutánonként? Rettenetes! Lovagi páncél nélkül meg ne kíséreld... :)

Komolyra fordítva: én gyakran utazom az 1-es villamossal (ha nem is minden nap), és a Hős utcáról korábban azt sem tudtam, hogy eszik vagy isszák. Mivel a villamos a Hungária körúton halad keresztül, ott maximális biztonságban vagy. A Hős utcai megálló is pont olyan, mint a többi. A hírhedt gettó a Hős utca végénél található, oda nem megy be a villamos. Pont ugyanaz a helyzet, mint pl. a Combinó a József körúton, akár este 9-10 körül is: lehet, hogy pár utcával beljebb már nem tanácsos egyedül mászkálni, de a főútvonalakon nincs mitől tartanod. Engem az elmúlt 10 évben összesen 1x támadtak meg Bp.-en, de az érdekes módon a Batthyány téren történt, Budán. Egy fura figura elkezdett lökdösni és ráncigálni, és azt üvöltözte, hogy elloptam a pénzét. (Szerintem, nem volt teljesen magánál, szegénykém...) :)

2018. nov. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az 1-es villamos vonalán nőttem fel, de mondok durvábbat: a Hős utcától egy megállónyira.


Jelenleg az 1-es villamos vonalán dolgozom, így azzal járok melóba is.



Csúcsforgalomban nem gáz.

Csúcsforgalmon kívül se fognak drogos tűt szúrni a combodba, de lehetnek kellemetlen alakok, figyelni kell.

Hétvégén horror, legalábbis a Hős utca környéke. De ez is azt jelenti, hogy romák, hangos emberek, büdös, igénytelen emberek. Nem fognak bántani.



A Hős utcai megállót magát kerüld.

Az évek óta szörnyű. 2016-ban kapta fel a sajtó, de már előtte is szörnyű volt. A Népszínház utcánál negyvenszer rosszabb.


Talán most a rendőri jelenlét miatt kevésbé, cserében mi nem merünk hazamenni, mert szétszóródtak.

2018. nov. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A Puskás Ferenc Stadion és az Infopark között kellene mennem.
2018. nov. 7. 21:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Oke, ertjuk, rettegsz a Hos utcatol. Mit szeretnel meg hallani? Legyen: uristen b+ arra ne menj, inkabb kerulj a metroval a Blaha meg a 4/6 vili fele, kulonben megkeselnek, felhentelnek, eladnak a Hos utcai drogbandak darabokban a Kobanyai uti kinai kajaldaknak herbalert, akar minden nap! RETTEGJ!!!
2018. nov. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Poénos, de azért nem hagyhatod figyelmen kívűl azt az esetet, ami az anyukával történt fényes nappal, vagy az alvilági arcokat, akik nem rendeltetésszerűen használják az olcsó, 500 ft-os kábítószerük kiélvezésére a villamosmegállót.
2018. nov. 8. 07:19
 10/10 anonim ***** válasza:

A Hős utcai megállót azért kerüld, már ne ott szállj le és fel.


Amúgy nem lesz baj.


A villamos közepébe szállj, Infopark felé elől, Puskás felé hátul kétszer olyan zsúfolt, mert "ott kell leszálli". Középen sokkal élhetőbb.

2018. nov. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!