Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális, hogy az ilyen...

Az normális, hogy az ilyen "iq teszteket" nem bírom végig csinálni?

Figyelt kérdés

[link]


Erről van szó. Nyilván fizetni nem fizettem érte, csak kíváncsiságból kitöltöttem, hogy mégis hogy néz ki.


Az mennyire normális, hogy a 25.kérdéstől már annyira leszívott az egész mentálisan, hogy onnantól végig tippelgettem mert egyszerűen az agyam teljesen használhatatlanná vált?



2021. dec. 2. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Én még ennyit se tudok.Végig tippelni szoktam,az elsőtől az utolsóig.
2021. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Én sem csinálok már ilyeneket, főleg azért mert ha tippelek majdnem ugyan ott vagyok mintha tudatosan csinálnám :d ilyen 90 95
2021. dec. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%

Én végigcsináltam, nem kezdtem el tippelgetni, viszont nekem elég magas IQ-m van.

Hogy átlagos intelligenciával mindenki kifárad-e vagy csak nap végén vagy ilyen, nem tudom.

2021. dec. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
16%
Én nem hiszek az ilyen online iku tesztekbe
2021. dec. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
Ezeket kipihenten kell megcsinálni, egy 8-12 órás munka után nem lesz erőd ilyenekre. Válassz ki egy szabadnapodat, amikor van 3-4 órád teljesen szabadon, és szánd rá az időd, ha komolyan érdekel. Ha úgysem bírod végig csinálni, az gáz, nem lehet akkor valami magas iq-d.
2021. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem okoz problémát a hétköznapi életben az, hogy ellásd saját magadat, képes vagy tanulni és önállóan élni, nem kellett kisegítő iskolába járnod és rendes életet élsz, akkor egy IQ teszt kitöltésével három dolgot érhetsz el.


-Szomorú leszel és rájössz, hogy a picit átlag alatti szinteddel te egy nulla vagy, egy senki, aki semmit sem ér és ezen kattogsz heteken keresztül.


-Vidáman konstatálod, hogy extrém magas az IQ szinted és örülsz az eredmények. Hírtelem megnő az egó és elhiszed, hogy bármire képes vagy, előtted a világ.


-Átlagos eredményt kaptál. Egy picit szomorú vagy, hogy ezen a téren sem nyújtasz kiemelkedőt és belesimulsz a szürke átlagba.



A szellemileg visszamaradottak esetén van a tesztnek jelentősége. Ha úgy érzed, nem ér hátrány emiatt az életben, akkor felesleges mérni.

Nagy valószínűséggel nem vagy buta és minimum átlagos képességeid vannak, helyt tudsz állni az életben. Ne egy teszt alapján akard megítélni saját magadat.

2021. dec. 4. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!