Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jelölök egy embert facebookon...

Jelölök egy embert facebookon es azt irja: lehetséges hogy ezt az embert nem ismered.olyan embereket jelölj ismerösnek akit személyeden ismersz. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Miért nem enged jelölni?
2021. dec. 3. 07:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura "gondolkodás" a FB részérő. De azt már nem is "gondolja" a FB, hogy esetleg azért jelölöd, hogy megismerd? Másrészről, meg majd a FB eldönti, vagy mi a fene?!

És mi lenne azokkal, akiknek először van FB profiljuk? Minden jelölésnél ezt írná ki...

Amúgy még soha nem találkoztam ilyen "hibaüzenettel".

Ha továbbra is fennáll a probléma, akkor írj a FB üzemeltetőinek, ha van hibabejelentő opció... :,D

2021. dec. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Előtte több olyat jelöltél akik nem igazoltak még vissza, és az algoritmus alapján úgy tűnik az fbnek hogy nem ismered őket.
2021. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, ha 20-nál több embernek mész fel a profiljára egymás után, akkor 1 órás "profillátogatási tiltást" kapsz, mert a FB spambotnak néz, én már meg sem lepődök semmin.
2021. dec. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ez mondjuk egy eszement baromság, a FB csak ne tudja már azt jobban, hogy én kit ismerek személyesen és kit nem.
2021. dec. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Tipp: be lehet állítani az adatlapon, hogy csak olyanok jelölhessenek ismerősnek, akikkel van közös ismerősöd.Tehát lehet emiatt nem engedi.
2021. dec. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!