Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok mikor ennyire...

Mit csináltok mikor ennyire nem jön össze semmi?

Figyelt kérdés
Betegek vagytok, fáj a fogatok, de vizsgákra kéne készülni, szorongtok. De közben családi problémák is vannak. Borzasztóan érzem magam.
2021. dec. 4. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Igyál vagy tépjél be :D...ha egyik sem játszik, akkor fájdalom csillapító utána fogorvos.

Aztán menj el a haverokkal szórakozni valahova. Ha ez sem játszik meg semmi sem, akkor szopó ágon vagy, mindenkivel megesik sajnos.

2021. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Idovel tul leszel rajta. En a vizsgakra koncentralnek, probalnek mindent kizarni.
2021. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonló helyzetben vagyok estis egyetemistaként. :D


A vizsgákra koncentrálnék, mert ha azok nem lesznek meg, akkor ez a probléma vissza fog térni, amikor az ember ismét felveszi az adott tárgy(ak)at. Legalábbis engem totálisan kiégve most ez hajt.


A többit megpróbálnám kizárni, amennyire lehet.

2021. dec. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én amikor NAGYON nagyon NAGYON nem akar semmi összejönni, akkor tartok 1 lexarom hétvégét, néha kicsit elhúzva...

hagyjon mindenki békén, játszok, filmezek, döglök, rápihenek a hülyeségekre, aztán felveszem a fonalat és haladok tovább

2021. dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elmennék fogorvoshoz bármennyire utálom. Aztán az ajtót magamrazárom és tanulok. Ezek nem problémák, megoldandó feladatok.
2021. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem látnak el nincs oltásom. Lázas is vagyok, elég rendesen elkaptam valami betegséget. Valamint a problémák nem csak az ajtó mögött léteznek, és nem oldódnak meg egy ajtóbecsukással.
2021. dec. 4. 17:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor viszont nem most kezdődtek a problémáid, hanem hosszasan dolgoztál rajta, hogy ilyen helyzetbe kerülj.

Akkor első körben egy covid teszt, majd annak függvényében kórház vagy fogorvos. A családi problémák meg nem oldódnak meg nyilván, de rászánod a pár napot a tanulásra, levizsgázol, aztán megoldod a családi problémákat is.

2021. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!