Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » T€ is Gombóc Artur vagy?

T€ is Gombóc Artur vagy?

Figyelt kérdés

Én ma, úgy válogattam a csokikat mint ő.

A kerekcsokoládét, a szögletes csokoládét, a hosszú csokoládét, a rövid csokoládét, a gömbölyű csokoládét, a lapos csokoládét, a tömör csokoládét, a lyukas csokoládét, a csomagolt csokoládét, a meztelen csokoládét, az egész csokoládét, a megkezdett csokoládét, az édes csokoládét, a keserű csokoládét, a csöves csokoládét, a mogyorós csokoládét, a tej csokoládét, a likőrös csokoládét, a tavalyi csokoládét, az idei csokoládét és minden olyan csokoládét amit csak készítenek a világon..



#gombóc #artur király #Te fejből tudod a szövegét? #Csoki😋
2021. dec. 6. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, de cuki ez a bemutatkozás! :)


Tehát mit/kit keresel? Életkor? Földrajzi tartózkodási hely? Külső és belső tulajdonságok tekintetében?

2021. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogy kicsod Pompom? Hogy nem ismertek? Óhohh, igazán senki sem ismer, mert hol ilyen vagyok, hol olyan. Bámulatosan tudom változtatni az alakomat. Ha akarom olyan vagyok mint egy szőrpamacs vagy paróka vagy egyujjas kifordított bundakesztyű, vagy szobafestőpemzli, vagy papucs orrán pamutbojt. Most leginkább egy szőrös sapkához hasonlítok, ahogy ülök az ágon, egy szép hosszú ágon, fö-hö-höl, le-he-he. Ugyanis a szellő hintáztatja az ágat.🤷‍♂️
2021. dec. 6. 21:10
 3/14 Metionin ***** válasza:
79%
Nem, szeretem a csokit de nem minden fajtát. Csak úgy a 90%-ukat :D
2021. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%
Jól van, tudjuk, fogyi vagy, nem kell tovább bizonygatnod. 😄
2021. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#1, Nem külsőre vagyok olyan... 70 kg vagyok férfiként, szerintem már nem nagyon van hova fogynom. A csokit azt meg imádom, magamnak nem szoktam venni, de ha kapok, akkor boldog vagyok..
2021. dec. 7. 04:52
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezekkel a régies típusú meseszövegekkel engem egészen elvarázsoltál! :)


Őszintén sajnálom, hogy most COVID idején valójában berekesztettem a személyes találkozókat idegenekkel, de nem részletezendő okok miatt senkivel nem tudok kivételt tenni.


Én társat ugyan nem keresek, de BARÁTOKAT/BARÁTNŐKET keresnék - bővítendő a szociális hálómat.


2-es válaszoló voltam.

2021. dec. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Éder mester örök hála,finom ez a csokoláda🍫
2021. dec. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Én cukormentes csokit eszem, mert hajlamos vagyok a hízásra és nem akarok Gombóc Artúr lenni. :D
2021. dec. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok dagi,

(170 magas vagyok, és 54 kg), de csokigyàrban dolgozom, és naponta igen sok csokit eszek. Igyekszem csökkenteni, de hatalmas a csábítás, és nagyon nehéz. Tudom, nagyon káros, ezért is szeretném csökkenteni.

2021. dec. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Egyébként

Mézga Géza vagyok, nem lopom a napot, de nyakamon a csacsika család. Elég nagy a rakás, de kicsi a lakás és nem forgatja mesekacsaláb🤷‍♂️

2021. dec. 14. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!