Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik hazakoltoztek kulfoldrol:...

Akik hazakoltoztek kulfoldrol: megbantatok a donteseteket?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elek parommal.

Nem keresunk rosszul, a munka se rossz.

De honvagyam van, van egy uresseg erzes bennem. Nincs szoc eletunk itt, nincsenek ugy igazan barataink, inkabb ismeroseink, akikkel neha osszeulunk. Az idojaras borzalom (de tenyleg!), es ugy osszessegeben nem erzem jol magam itt.

Szoval haza szeretnek menni, mert az anyagiakon kivul egyertelmuen semmi se tart itt.

Igazabol otthon is biztos munkahelyem volt es lenne is, kb 400 nettot megkapjuk mindketten, csak eleg nehez munkakorben dolgoztunk (eü).


Szoval amellett, h hazamenjek, nagyjabol csak erzelmi alapu ervek allnak.


Akik hazakoltoztek, h erzik magukat most? Nem bantatok meg a donteseteket?


2021. dec. 7. 11:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Barátaink költöztek vissza, szintén biztos munkahelyre egy éve, most sezrvezik a visszaköltözést, egyszerüen az embereket nem tudják elviselni MO-on, annyira primitív és bunkó az átlag.

A család meg, azóta folyamatosan le akarja öket húzni, mert "nektek úgy is sok pénzetek van, amit külföldön kaptatok", vegyétek meg nekünk amit csak akarunk.

A helyetekben ott próbálnék normálisan beilleszkedni, mert visszamenni sokkal nehezebb, mint maradni.

2021. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Csatlakozom az elsőhöz sajnos. Ismerőseim ha haza is költöztek a honvágy miatt, nemsokára mentek is vissza hasonló okok miatt.
2021. dec. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
En is kulfoldon elek,egyik baratnom hazakoltozott a nyar elejen.Augusztusban mar megint itt volt,mert harom honap alatt depis lett a lehuzo,rosszindulatu kornyezet miatt.
2021. dec. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Elsőnek igaza van teljesen, én is tapasztaltam ilyet magamnál is és a közvetlen környezetemben is. Én soha nem költöznék haza, leszarom milyen az idő. A férjem velem van, a barátokhoz/családhoz X havonta hazaugrunk látogatóba és ennyi.
2021. dec. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Addig nem bánkódik egyik sem, ameddig jól megy a sora kint, Aztán amikor szembesülnek azzal, hogy kint nem jó buli nyugdíjasnak lenni, akkor szinte mindenki visszaszivárog, hogy itt húzhassa le a rolót, - kint lószart sem ér a nyugdíjuk, itt meg elviháncolnak belőle.
2021. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
#5 Ezt mekkora baromság minden külföldön élő magyarra rásütni. Többen inkább X évet lehúznak, csak hogy kapjanak kinn nyugdíjat, mert ég és föld a különbség a kinti nyugdíj javára.
2021. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
5, te hülye vagy! :D letesszük az állampolgárságit és elhiheted, hogy jóval több lesz a nyugdíjunk, mint neked valaha is a fizetésed. Szerinted majd a kint élők a szaros magyarországi nyugdíjra mennek? Ne nevettess!
2021. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
Mintha csak én írtam volna a kérdést. Én már rendesen depressziósnak érzem magam a kintléttől. Utálom a munkahelyemen az embereket, pedig nincs velük baj, normális mindenki, de mikor meglátom őket rosszul vagyok. Haza szeretnénk menni mielőbb.
2021. dec. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Utolso, ti terveztek akkor szinten terveztek hazamenni?

Mi volt az oka annak, h kimentetek?

2021. dec. 8. 10:54
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősék hazaköltöztek, de gyűlölnek otthon élni.


Kosz, a környék de még a játszótér is teli van csövessel, csöves-szrral, a munkahelyi környezet (ami miatt visszamentek) ugyanolyan rossz a pasasnak, csak éppen most otthon 1/4 annyit keres ugyanazzal a végzettséggel.


A nő totál depressziós otthon, a kisgyerekük meg most kezdte az ovit, a csoportban 4 C betűssel, szóval remek.

2021. dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!