Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti, akik ezután sem fogtok...

Ti, akik ezután sem fogtok oltakozni, mihez kezdtek majd, ha teljesen ellehetetlenít benneteket ez a rendszer?

Figyelt kérdés

Én is oltatlan vagyok és az is maradok, akkor is ha kötelezővé teszik ezt a 'védőoltást'. (cov-19).

Ti mihez kezdenétek, ha kötelezővé tennék? Fizetnétek mondjuk 3 havonta bírságot?



2021. dec. 10. 01:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim válasza:
37%

Milyen bírság?

Neked nem oltás kell, hanem pszichológus.

Amúgy én se oltom be magam, amíg nem kötelezik munkahelyre. Ha meg igen akkor beoltom. Addig se a virus se az oltás nem kell.

2021. dec. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, most erre vagy büszke, hogy nem oltatod be magad? Az intenzívek tele vannak a hozzád hasonló nagyképű oltatlanokkal, aztán ott fulladoznak, és némelyikük már nem is megy haza onnan. Nem értem mi kell ezen annyira lázadozni,meg megmagyarázni, hogy mennyire felesleges, aztán aki mégis bekerül a magyarázkodik,hogy épp most akarta beadatni magának, de inkább csak lustaság beszél belőlük. A párom meg az ilyenekkel szenved az intenzíven ahol dolgozik.
2021. dec. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
59%
Ha kötelező lesz, akkor beoltatom magam. Addig köszönöm szépen, de nem kérek semmilyen kísérleti oltóanyagot. Na és most jöhetnek a nagy oltáspártiak, hogy 'De eZ neM kíSérlEti anYag h.Le OltÁsEllEneS!!4!'. De igen, kísérlet, semmi más. Hogy nevezetik azt, aminek senki nem ismeri a mellékhatásait, a hátékonyságát, de mégis beadják több millió embernek, hogy aztán lássák a hatásokat a későbbiekben?
2021. dec. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
81%
Azért az sokmindent elmond, hogy a honatyák nem tették maguk számára kötelezővé az oltást! Szégyenteljes dolog így bárkit erre kényszeríteni!
2021. dec. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
81%

#1

Németbe vagy az osztrákoknál, nem tudom pontosan, de igen pénzbüntetést kell annak fizetni, aki nem veszi fel a kötelező Covid vakcinát. Nézz utána, a hír igaz sajnos.


Kérdező, még kidolgozott tervem nincs, fogalmam sincs, hogy mihez kezdenék akkor, egyelőre.

2021. dec. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
72%
Hááát, jövőre jön a Meshuggah MO-ra, én azt azért nem hagynám ki. :D Amúgy a #2, meg a hozzá hasonlóak miért hiszik azt, hogy minden oltatlan belehal a vírusba, meg lélegeztetőre kerül? Most voltam másodjára Covidos, első alkalommal csak köhögtem, most meg teljesen tünetmentes voltam. Minek kéne beadnom ezt a szart, hogyha kb. meg se érzem a betegséget? Hogy aztán több kárt csináljon? Kösz, nem.
2021. dec. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
47%

Én nem vagyok még oltva, de ha kötelezővé teszik, akkor beadatom. Ez baromság, hogy vannak akik akkor sem. Mert mit tudsz majd tenni? Elbujsz a föld alá? Nem fogsz járni dolgozni vagy suliba? Nem fogsz soha sehova kimozdulni, ne le bukj?

Oké most nagy mindenkinek a szája, de nem gondolom, hogy majd a büntetéseket fogjátok fizetni emiatt.

N

2021. dec. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
92%
Két ismerősöm van, akiről tudom, hogy egészségügyi okból kockázatos nekik az oltás, de az orvosok sem tudják, hogyan igazolják le.
2021. dec. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
34%
Ha a józan ész nem segít, akkor kell kötelezni embereket dolgokra...
2021. dec. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
68%
2 mert hozott egy döntést, pont. Szerintem nem vagy a gyámja, hogy neked kelljen elszámolnia vele, te kis vakcináci katasztrófa turista
2021. dec. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!