Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mitől lehet olyan érzésem,...

Mitől lehet olyan érzésem, hogy minden nő lenéz engem? Lehet ennek valóságalapja?

Figyelt kérdés
Amikor meglátok egy nőt pl. az utcán, az az első érzésem hogy rondának tart és lenéz engem.
2021. dec. 11. 18:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg nem nézek ki valami jól, elég csúnya vagyok meg vékony, magas.
2021. dec. 11. 18:55
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Senki nem foglalkozik veled.
2021. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy látod magad azt látják mások benned is, legalább is ezt éled meg és ezt viszed tovább az életed végéig, amin vagy változtatsz valahogyan az életed során, vagy nem
2021. dec. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Ezek a gondolatok a saját fejedben vannak - a valósághoz semmi közük....
2021. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert 0 onbizalmad.. gondolj bele h te lenezed a csajokat akik szembejonnek es nemtetszenek? Nem.. csak nem foglalkozol vele. Nezz korbe milyen randa palik van egesz jo nojuk. A nok egyik reszenek fontosabb a belso.. de ha nem vagy magabiztos es a kulsodert se teszel akkor elegge leszukul a kor
2021. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Senki nem foglalkozik azzal hogy te csúnya vagy vagy szép. Ezt magadnak gondolod semmi köze nincs ahhoz amit valójában gondolnak rólad.
2021. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!