Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi okkal nevez önzőnek,...

Mi okkal nevez önzőnek, egoistának az édes testvérem mikor semmi valóság-alapja?

Figyelt kérdés

ezer meg ezer helyzetben segítek tök idegen embereknek is, könnyen és tartósan barátkozom amellett, hogy nem válok központtá egy társaságban

annyi, hogy határozott vagyok és ha igazam van akkor nem csacsogok órákat inkább elhallgatok de nem engedek

nehezen haragszok de megbocsátani is több nap..


most az lehet, hogy ő diplomás, menő a szakmájában én meg nem tanultam de kb többet keresek saját vállalkozásból? vagy mi?

nem értem, bármi baj ér rögtön ezzel jön "segíteni" de inkább hergelni..


am jó tesó, sokat segítettünk már egymásnak de ez nem tetszik benne


24f. ő nő 26


2018. febr. 10. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:
A leírásból nem derül ki hogy miért lennél önző, lehet hogy csak rosszul ítél a testvéred, talán irigységből. Volt egy rokonom, aki pontosan erre panaszkodott. A rokonságból valaki azzal gyalázta, hogy felszínes, nincsenek valódi emberi kapcsolatai. Fogalma sem volt, hogy mire mondhatta, hiszen ő is nagyon segítőkész, sok barátja van, akikkel törődik, és meghallgatja őket. Semmi kivetnivalót nem láttam benne, FŐLEG mert, aki kritizálta, az semmivel sem volt jobb ember nála, sőt....Tehát az ilyesmin szerintem nincs mit megérteni, puszta rosszindulat, valamiért leakar húzni.
2018. febr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!