Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha mondtak/ írtak már, hogy...

Ha mondtak/ írtak már, hogy hasonlítok Margot Robbie-ra az jót, vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés

2021. dec. 11. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy aki mondta, annak bejön-e Margot Robbie. Jelenthet jót és rosszat is.

Ugyanis nem vagyunk egyformák, mindenkinek más az ízlése. Ami az egyik szerint szép, az a másik szerint ronda és fordítva.

2021. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
szerintem margot robbie nagyon szep, szoval az en olvasatomban ez dicseretnek szamit
2021. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát nézd...a legtöbben ha meghallják a nevét, azonnal az az elmebeteg bohóck*rva imidzs jön elő, amivel híres lett a Suicide Squad-ban. Szóval döntsd el magad, hogy ez neked jó vagy rossz. 😄
2021. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
74%
Szerintem nincs olyan hetero férfi aki szerint Margot Robbie nem szép. Nőtől sem tudok olyat elképzelni hogy ne tessen neki. Ettől függetlenül nem azt akarta mondani hogy szép vagy csúnya vagy, hanem hogy hasonlítasz rá.
2021. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem tudom, nekem a Wall Street farkasában nyújtott szerepe ugrik be először.

Egy dögös, szép nő.

És elmebeteg gyilkosként is jó nő.

Úgyhogy örülj neki. Bár az en arcom lenne ilyen szép.

2021. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Hogy kenne már negatív az, ha hollywood egyik legnagyobb szexistenéhez hasonlítanak?


Személy szerint nem feltétlen az esetem, de el kell hogy ismerjem ritka szép hölgy a színésznő.

2021. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Kinek mit.. Nekem jot. Istenno 😁😍 foleg Harley Queenkent. Instant eljegyzes 😅
2021. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Gyönyörű a mosolya és szép nő, én szívesen hasonlítanék rá. Sajnos én cseppet sem hasonlítok.
2021. dec. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!