Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj lehet, ha bemegyek az...

Baj lehet, ha bemegyek az egyetem épületébe vizsgaidőszakban wcre ha arra járok?

Figyelt kérdés
Szóval amikor nincs órám, vizsgám, semmi, csak pusztán arra járok és nyitva van az épület, beszólhat valaki ha bemegyek ezért?
2021. dec. 12. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már bent így, a kutya meg nem kérdezte, hogy mit keresek ott. Járnak-kelnek azért ott az emberek vizsgaidőszakban is. Ha szemmel láthatóan ismered a járást, észre sem fognak venni.
2021. dec. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem hangoskodsz akkor kétlem, hogy valaki szólna. Én a barátnőm sulijában sokszor elmentem wcre, holott azt se tudták ki vagyok, de senkit sem érdekelt.
2021. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát van diákigazolványod, hogy oda jársz. Max. felmutatod. De unottabbak annál a portások, mint hogy erre sor kerüljön.
2021. dec. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogy, senkit nem érdekel.
2021. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kis önbizalomtorna azért nem ártana! :-)
2021. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom nem a retyón tartják az órákat. 😅
2021. dec. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Haha. Én egy egyetemen dolgozok. Az egyik épületünk első emeleti folyosóján évekig volt kirakva néhány számítógép, hogy ha valamelyik hallgató szeretné, használhassa. Egy időszakban hónapokon keresztül, havonta 1-2 alkalommal járkált be hozzánk az egyik távközlési cég szakembere (úgy, ahogy dolgozott, melósruhában), bekapcsolta az egyik gépet, bejelentkezett a céges felületen, Excel táblázatokat töltött le, kitöltögette őket, feltöltötte őket a felületen, és mint aki jól végezte dolgát, kikapcsolta a gépet és elment :D

Sokszor csak negyed-fél órát volt ott, és ha épp nem jártunk arra, akkor csak abból vettük észre, hogy ott volt, hogy szaporodtak az Excel táblák a gépen. Egy idő múlva szóltunk a portásnak, hogy ne engedje be ezt a fazont, aztán még egyszer láttuk ott, mi pedig hamarosan felszámoltuk a folyosói gépeket, és többet nem is láttuk arrafelé.

2021. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem lesz belőle baj, nekem is volt olyan, hogy beugrottam más egyetemre sz@rni, ha épp arrafele jött rám
2021. dec. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!