Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan koncentráljak a tananya...

Hogyan koncentráljak a tananyagra?

Figyelt kérdés
Úgy volt, hogy egy vizsgám se lesz, mert sikerült megajánlott jegyeket szereznem, viszont egy vizsga mégis becsúszott. Tudom, hogy egy vizsga kb semmi, de már két hete egy szót sem tanultam és egyszerűen nincs türelmem, nem tudok koncentrálni az anyagra. Már kétszer ültem le tanulni, de 20 perc után mindig felállok, mert azt érzem nem ér semmit az egész. 8-án lesz a vizsga, tehát még teljesen időben vagyok, de valami ötlet, tipp, tanács, praktika hogyan legyek koncentráltabb?

2020. jan. 2. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak lazán. Ne gondolj semmire, nincs miért, mit, hogyan, mikor. Csak ülj le és csináld!
2020. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mára hanyagoltam végül a tanulást, holnap újult erővel, friss fejjel kezdődhet a móka!
2020. jan. 2. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!