Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen tanácsot adnátok egy...

Milyen tanácsot adnátok egy 16 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
16/F

2021. dec. 12. 12:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Csak úgy általánosságban.
2021. dec. 12. 12:27
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
menj el gyakoriról, real életbe
2021. dec. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nèzz szèt mielőtt átmèsz a zebrán ès figyelj nagyon hová lèpsz mikor egy lètráról jössz le.
2021. dec. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne feltétlen halgass minden, a gyakorikérdéseken adott tanácsra. 🤷‍♂️
2021. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy napot se pazarolj el az életedből a semmire. Ne halogass semmit. "Éld ki magad" (tudom ezért le fogtok pontozni). Használd ki a középiskolát, menj el minden közösségi programra, menjetek iskola után városba, bulizni stb. Én utolsó évben jöttem rá, de akkor már késő volt, mert csomó mindenről lemaradtam, kimaradtam, mert minden nap mentem hazafelé egyből játszani a gépemen.


Ha valamihez kedved van, akkor kezdj bele. Kezdj el egy sportot, hobbit, amivel tartozol az iskoládon is kívül, vagy azon belül is valahová. Mert nagyon jó dolog, ha tartozol az osztályodon is kívül valahová egy csoporthoz. Kinyílik a világ (több haver, több csaj) és sokkal kiegyensúlyozottabb leszel. Lehet ez bármi: foci, kosár, röplabda, atlétika, tánc stb. Ezzel emberileg is több leszel, jobban felnéznek rád, és te is jobban fogod magad érezni.


Ha szeretnél jól kinézni, akkor kezdj el már ma edzeni. Én is halogattam, hogy ó majd ráérek, ráérek, aztán mindig eljött a jóidő (tavasz, nyár), amikor pólós időszak volt és mindig azon rágódtam, hogy ha ősszel, télen edzettem volna, akkor sokkal jobban érezném magam a bőrömben kicsit jobb kiállással. Ez éveken keresztül ment, erre itt vagyok 22 évesen és most tudtam magam rávenni, hogy tényleg elkezdtem edzeni. Ilyenkor pedig már a sírás kerülget, hogy ha 17 évesen már az első gondolattól kezdve elkezdek edzeni, ha nem is keményen, de nagyon jól nézhetnék ki ennyi idő alatt.


Tehát összességében ne hagyj ki semmit, ne halogass semmit, csajozz, haverozz amennyit csak tudsz. (A lányokat azért ne használd ki :D)

2021. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Húzd ki a netet, menj ki az ajtón és ÉLJ.
2021. dec. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

Ne gyújts rá!

De soha az életedben!

2021. dec. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg jól angolul, ha már tudsz, akkor tanulj meg mellé más nyelvet.
2021. dec. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Járj el szórakozni, ha olyan tipus vagy, de ha ugy érzed nem, akkor is megéri próbát tenni mert jó cucc, sok tapasztalatot tudsz szerezni minden téren .
2021. dec. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%
Még most kezdj el meditálni és pszichedelikumokat használni, mert 70 évesen megvilágosodni kicsit cumi.
2021. dec. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!