Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nagyon csúnyán ősze vesztet...

Ha nagyon csúnyán ősze vesztettek és még neki áll feljebb,radasul azt írja hagyjam öt békén de csak töröl?

Figyelt kérdés

Akkor miért nem tilt le mindenhol? Miért törölt?

Igyse úgyse írnék rá, neki de akkor 100000%hogy meg látnia se kéne.


2021. dec. 15. 22:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%

Öszzevesztek


SZERINTED neki áll feljebb, vagyis SZERINTED ő a hibás


Meg akarja szakítani veled a kapcsolatot


töröl...


---

Mi itt a probléma, mit nem értesz?!

Ha az lenne, hogy összeveszte, és azt mondja, hogy hagyd békén, erre bejelöl, akkor az durva lenne. de nem erről van szó.

Hagyd békén, lépj tovább, csá!

2021. dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#10 jót ír. Egy haverom régen trainer volt. Volt a betanulók között egy csaj, kedves de nagyon visszahúzódó de nem volt vele nagy gáz szóval amikor a csaj bejelölte fbn a haveromat akkor a haverom visszajelölte.


Később a csaj kimutatta a foga fehérjét és hát a haverom így letörölte őt fbról. A csaj írt neki egy üzenetet megkérdezte miért törölte a haverom meg leírta udvariasan hogy nincsenek ugyanabban a pozícióban és nem érzi úgy hogy barátok lennének. A csaj megköszönte az őszinteségét és leírta hogy persze megérti és elfogadja.


Na utána a csajszi azt játszotta hogy felmászkált naponta a haverom falára és belájkolta amiket kirakott a haverom publikusan a haverom meg ezért törölte le mert hát a csaj nem akarta venni a lapot.

2021. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Bakker, téged én is letiltanálak, kérdező! Jobb későn, mint soha!
2021. dec. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
bocsánat "ezért TILTOTTA le mert hát a csaj nem akarta venni a lapot."
2021. dec. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amúgy én értem hogy mi a kérdés. Nem arra kíváncsi a kérdező hogy miért lett letörölve hanem arra hogy miért nem a tiltást választotta a haverja miért CSAK letörölte. De abban mindenkinek igaza van hogy ne törődj ezzel.
2021. dec. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Van egy pár dolog amit nem értek nő létemre....

Az egyik, hogy miért kell ezen ennyit rúgózni, hogy szerintem heti 3xor minimum kiírod ezt a kérdést?

Illetve miért kéne téged tiltania?

A törlés szerintem elég egyértelmű jelzés én nem értem ebbe miért kell többet látni.

Tudom, hogy azt akarod hallani, hogy valójában azért nem tiltott le mert titokban tűkön ülve várja, hogy ráírj, de nőkkel ellentétben ha a pasi akarna tőled valamit már jelentkezett volna illetve nem játszmázik ilyenekkel.

Szerintem ezt te iszonyatosan túl gondolod.

Nekem is volt régebben vitám, ahol töröltük egymást kB mindenhonnan

De egyikünknek sem jutott eszébe a tiltás

Felejtsd el

2021. dec. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
93%
Egy ilyen buta embert,mint a kérdező, én is letiltanám.
2021. dec. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!