Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nagyon csúnyán ősze vesztet...

Ha nagyon csúnyán ősze vesztettek és még neki áll feljebb,radasul azt írja hagyjam öt békén de csak töröl?

Figyelt kérdés

Akkor miért nem tilt le mindenhol? Miért törölt?

Igyse úgyse írnék rá, neki de akkor 100000%hogy meg látnia se kéne.


2021. dec. 15. 22:12
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Csak a logika érdekelne. :)

Nem jövök rá

2021. dec. 15. 22:14
 2/17 anonim ***** válasza:
Még benyalhatsz neki, ez a logika:)
2021. dec. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Logika, butus kislány

Téged zavar most a dolog és kész, majd holnap kitalálsz valamit amivel jól benyalsz neki...

Aludjál inkább, holnap iskola.

2021. dec. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Inkább tanulj meg helyesen írni!!!
2021. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%
Te mit nem értesz abból, ha valaki azt kéri, hagyd békén, és le is tilt? Értelmi fogyatékos vagy esetleg, hogy nem vágod, mit jelent ez?
2021. dec. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Miért ne tiltson, ha akar? Te meg miért akarod bámulni az oldalát?
2021. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
5 te josz ide szajalni aki nem is érti a ki írt kérdést... Ez öngól volt a javából 😂😂😂😂
2021. dec. 15. 23:08
 8/17 A kérdező kommentje:
Értelmezni nem tudtad 😂👌
2021. dec. 15. 23:08
 9/17 anonim ***** válasza:
Dobj egy privit kérdező, rájövünk mi lehet itt:D
2021. dec. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Engem törölt valaki akivel együtt dolgoztam egy idegennyelvi projekten és igaza volt.


Megijesztette, hogy valaki, akivel szigorúan munkakapcsolatban tervezett lenni, nem a munkatársaként kezelte őt, hanem a pszichiátereként és a barátjaként. A meetingjeink és a levelezéseink nagy része szólt a lelki problémáimról, a magánéletemről, ez neki idővel nagyon kellemetlen lett neki, hiszen időt vettem el ezzel tőle és olyan dolgokat is megosztottam vele, amivel nem kis energiáját szívtam el és, mint munkatársamra, nem is tartozott rá.


Nem szerette volna, hogy én a magányosságom miatt kialakult tévhitben éljek tovább, ezzel próbált segíteni, hogy a közös munkánk végén letörölt és magának is próbált ugyanezzel segíteni, hiszen nagyon elfoglalt személyről beszélünk, nagyon sok mindenre és sok mindenkire kell odafigyelnie. Nem engedheti meg magának, hogy akárki is szívja az energiáját vagy elvonja a figyelmét arról amire koncentrálnia kéne, főleg, hogy az illetővel megszűnt a munkakapcsolata és nem maradt fent baráti viszony így a jövőbeli kommunikáció értelmetlen is volna.


Ő annyit szeretett volna, hogy kerüljön minden vissza a régi kerékvágásba. Volt egy közös munkánk és utána elváltak az útjaink, ő éli az életét, én az enyémet és, mivel a viselkedésemnek köszönhetően ő nem kíváncsi rám és nem is szeretné ha én hallanék felőle, ezért nem tartott meg a közösségi oldalain mint ismerősét és követőjét.


Pár hete megtaláltam a projekthez tartozó egyik dokumentumot drive-on és megnyitogattam, letöltöttem, csak visszanézni, hogy milyen volt, de nem tudtam, hogy erről ő értesítést kap. Mivel látta, hogy egy olyan dokumentumról kap értesítést, ami egy projekthez kapcsolódik, amin nem dolgozik, törölte, hiszen a munka már el lett végezve.


Viszont, mivel látja, hogy nem keresgélem őt a közösségi portálokon, nem küldök neki ismerős felkérést, nem követem be őt, nem küldök neki üzeneteket, nem csinálok semmi hasonlót, nem látja szükségesnek hogy le is tiltson.


Nagy a valószínűsége, hogy a te helyzetetek is hasonló. Ha azt látná, hogy nem tartod tiszteletben a döntését, miszerint nem kíván egy olyan kapcsolatot ápolni amiben keresitek egymást és te mégis írsz neki, lehet letiltana, de mivel úgy véli, te elfogadtad a döntését és nem keresed őt, ezért nem látja szükségesnek a tiltást is.

2021. dec. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!