Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Justin Bieber a kapitalizmus...

Justin Bieber a kapitalizmus megtestesítője lenne?

Figyelt kérdés
Meg a hozzá hasonlók.

2021. dec. 17. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ő maga a babyloni szajha.
2021. dec. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mondjuk.
2021. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Inkább olyan "üzletemberek" a megtestesítői, mint elon musk.

De kb minden a kapitalizmus megtestesítője, hiszen mind kapitalista társadalomban élünk.

2021. dec. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
igen lényegében! sem tehetség sem jellem... sajnos...
2021. dec. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Igen, az összes focistával, influenszerrel meg hasonló semmirekellővel együtt.

Jól mutatja, hogy olyanokhoz kerül a rengeteg pénz és elismerés, akik semmi hasznot nem hajtanak amúgy a társadalomnak és a világnak.

2021. dec. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
5 azért nem az összes focista! aki komoly sportot űz azért nem mindegy... az már más hogy a személyi mennyire média hajhász mint pl hamilton! lehet hogy nagyon tehetséges de sajnos a személyisége! viszont justin bieber sem tehetség sem jellem sem személyiség!
2021. dec. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

azért kerestem most rá itt Justin Bieberre, mert hír lett, hogy lebénult a fél arca. Az exének pedig lupusa van. A felesége meg stroke-ot kapott (vagyis TIA-t, de azért még így se kéne 25 évesen). Számomra ez nagyon furcsa, érthetetlen...

és látva ezt a kérdést, csak azt tudom mondani, h igen ez a kapitalizmus. Bedarálja az embereket, a fiatalságot. Borzasztó :(

2022. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!