Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek az ér valamit...

Szerintetek az ér valamit akinek 40ezres airmaxe van és csupa csupa nike cucca viszont nincs érettségije vagy az aki tanul és neki nem kellenek ezek a kapitalista divat cuccok?

Figyelt kérdés

2015. dec. 2. 14:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Rosszul tettem fel a kérdést.. tehát az a valaki aki felvértezi magát divatos holmikkal vagy az akit hidegen hagynak ezek a kapitalista baromságok ?
2015. dec. 2. 14:10
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
mai hulye kerdes.
2015. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a 2. De ez azért két véglet, szóval a 2 között van az aranyközépút.
2015. dec. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most mi a kérdés? Hogy mi a jobb ,teli lenni pénzzel érettségi nélkül,vagy roppant entelektüelnek lenni toprongyosan és csórón? Akkor az első..
2015. dec. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A második, nyilván. De hogy jön ide a kapitalizmus? Ez inkább konzumerizmus.
2015. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az ilyen divathóbort "vért" valójában pont, hogy kimutatja a sebezhetőséget, mert az csak látszat, hogy véd, valójában viszont festett körök a céltáblán - na, ez már egy zombi, szívni sem kell a vérét, önként adja. Akit önmagán kívül bármi hidegen hagy, és boldog abban az állapotban, azzal nincs gond, mindenkinek más az érdeklődése, így más az, ami hidegen hagyja. De ha feladta magát, akkor halott.
2015. dec. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Attól még ,hogy valaki nem vágyik ezekre a cikkekre még nem jelenti azt,hogy pénznélküli.

Engem csak az idegesít,hogy a legtöbben nem az észt hanem a kinézetet és a felszínességet értékelik.

black friday=vegyünk rengeteg felesleges szart féláron.

"megkapom a fizum elb*aszom egy napalatt a media marktban" stb . :D



Köszi a kijavitást igazad van ez konzumizmus.

2015. dec. 2. 14:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt még meg kell kérdezni, akkor ott gond van...
2015. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fáj neked ez. Ne aggódj, az airmaxes gyerek nem tart annyira téged, hogy állandó kisebbségi komplexusa legyen amiért te túliskolázott vagy.
2015. dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

Ha valaki divatosan akar élni és van rá pénze, akkor tegye. Mi ezzel a baj? Ha érettségi nélkül átveszi az apja cégét és jól vezeti, hát tegye. Van gazdag és jól öltözött barátom, aki teljes mértékben szerény.


Attól pedig nem lesz valaki jobb, hogy van érettségije és csak szürke vagy egyszerű ruhákat vesz. Ettől még lehet rossz ember, aki másokat hátba szúr vagy bármi...


Black Friday-en is mi a felesleges? Nekem pl. a tanuláshoz, a számítógépes tervezéshez jól jött volna egy nagyobb monitor. A zenehallgatáshoz egy jobb füles, még ha nem is vagyok audiofil, de az átlagnál jobb a hallásom.

Ha pedig valaki a fizuját elnyomhatja erre, hát tegye. Inkább azzal foglalkozom, hogy nekem miért nincs rá lehetőségem, mert ezzel többre megyek.

2015. dec. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!