Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek meg néha még a...

Miért néznek meg néha még a nők is?

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Lehet hogy azért mert létezel.
2021. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
99%

Mert az emberi szem/agy úgy működik hogy a mozgások és az emberformájú dolgok magukra irányítják a figyelmét.

A való életben krvara semmi jelentősége sincs az ilyen "megnézések" 99%ának. Nem akarnak se meggyilkolni, sem szenvedélyesen szeretkezni veled, hanem csak simán egy humanoid vagy, ezért akaratlanul is rád esik a tekintetük.

Fél perc múlva nem is emlékeznek rád, szóval felesleges örökké ezen kattogni.

2021. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha csak nem baromira jól nézel ki vagy valami egyéb feltűnő nincs rajtad akkor csak beképzeled.
2021. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sose értettem hogy az ilyen embereknek milyen mentális problémái lehetnek, hogy már rá nézni se szabad. Gondolom ösztönös mert lehetnél veszélyes ember is akár. Én nem tudnék vakon járkálni az biztos.
2021. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

En pl nagyon szeretem a ruhakat, ezert van hogy tobb másodpercig is nezek egy csajt, mert felmerem milyen cuccok vannak rajta, meg hogy hogy all stb. Gondolkoztam is mar ezen hogy lehet azt hiszik mas miatt meregetem oket… pedig hetero vagyok, baratom is van. :D

20l

2021. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, hogy végre látnak valakit, aki tőlük is gázabb.
2021. dec. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Engem kiskoromtol mindig bamultak, de gyakran szajtatva. Most az mellekes, hogy szepnek is tartottak. Ha csunya lettem volna is, erdekesnek, furcsanak talaltak. Sokan mondtak, hogy olyan vagyok, mint egy szentkep, egy Leonardo festmeny, satobbi.

Ezer oka lehet.

2021. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:

Én nő vagyok és simán megnézek egy nőt, ha szépnek találom vagy ha valami érdekes van rajta. Sokszor előfordul, hogy random utcai embereken látott jellegzetes, számomra különleges vonásokat felhasználok a rajzaimon. Vagy a ruháikból merítek inspirációt.Persze nem bámulok, csak lopva, hogy nehogy kellemetlen legyen :D

Amúgy engem általában több nő néz meg, mint férfi, főleg az idősebb korosztály.

2021. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ösztönösen, oke nyilvan.. de neha akkor is zavaro. Tegnap pont a vonaton oltozkodtem. Vettem fel a kabatomat, sapkamat, de minden elvetett mozdulatomnal, vagy ha eppen valaminek csortogo hangja volt, ugy neztek ram az emberek, mintha valami rosszat tennek. Oszton ide-oda, neha akkor is zavaro tud lenni mikor le nem veszik az emberek rolam a szemuket..
2021. dec. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!