Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem merek felvenni extrémebb...

Nem merek felvenni extrémebb színes farmereket mert félek hogy hülyének néznek?

Figyelt kérdés
Egy csomó farmert kinéztem shein-en, ami nagyon tetszik, viszont mindegyik extrém. Pl az egyik fele fekete a másik zöld, vagy van ilyen rózsaszín amin szívecskék vannak, vagy kék és fehér mintás stb. Iszonyatosan bejönnek, de félek hogy az utcán megnéznének hogy mi ez a "hülye" stílus, a színes nadrág csúnya meg stb...Mit tegyek?☹️

2021. szept. 19. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne másoknak öltözz ki, tudom közhelynek hangzik, de így van. Mit számít mások véleménye?
2021. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
AMÍG így érzel, addig ne vegyél ilyeneket, mert nem fogod felvenni. Nem az a léyneg, mások mit mondanak, hanem hogy neked milyen érzéseid vannak.
2021. szept. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik hordjad. Az tény, hogy hülyének néznének pl. én is, na de ki vagyok én, hogy számítson a véleményem, amit egyébként megtartok magamnak?! Senki.
2021. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"vagy van ilyen rózsaszín amin szívecskék vannak"


Nos, mivel nem írtad le, milyen nemű lény vagy, az ilyet pl. csak akkor vedd fel, ha nőnemű, mert ez igencsak nőies.

2021. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!