Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt Gyakorin miért az a jó,...

Itt Gyakorin miért az a jó, ha csóró vagy?

Figyelt kérdés
Minden kérdésnél kb csak az van felpontozva, aki leírja, hogy alig van pénze, utálja a munkáját, szűkölködik stb. De aki leírja teljesen normalis hangnemben hogy neki nincsenek anyagi gondjai, jól fizető állása van, azt rogton sárga foldig lepontozzák. Irigység?
2021. dec. 18. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem csak savanyú a szőlő.
2021. dec. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Gyakorin kevés az olyan akinek minden összejön. A legtöbb dagi, dickpick küldözgető férfi. Persze, hogy nyomják a negativitásukat. A helyzeten viszont nem változtat 😏
2021. dec. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pár napja írta valaki, hogy aki nettó 400-at keres, az egy utolsó hajléktalan senki. Gondolom, akkor itt mindenki milliomos.
2021. dec. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%

2-es meg persze dagi,30évesenszűz nők (hogy a férfigyűlöletedet ellensúlyozzam)😏

Amúgy meg persze,hogy irigység

2021. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom az, hogy mindenféle enberek vannak itt, gazdagok, szegények vegyesen. Inkább az a jellemző, hogy aki itt van, annak van ideje és azt üti el.
2021. dec. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én az elmúlt legalább fél évben, de inkább 1, jó pár kérdést láttam a pénzről és munkáról, és többségben voltak akik 400-800 között kerestek elég jó munkával, diplomával, saját vállalkozás, home office stb. és mind 100% os volt.

Kb. itt már én érzem magam szarul a közel fél millás osztrák fizummal betanitott munkásként... Mert itt gyakorin már itthon megkeresik ezt mondhatni álommunkával.

Eléggé más tapasztalataink vannak.

2021. dec. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem, nyilván a legtöbb ember aki itt van az nem sikeres. Ezért ha leírod hogy te sem vagy az akkor jó vagy a szemükben. Ha leírod hogy tegyük fel gazdag vagy akkor irigyek. Mondjuk kétlem hogy sok sikeres ember jönne ilyen oldalra. Én is csak azért nézek be mert nincs oltásim.
2021. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

4-es.

Én is férfi vagyok, csak a tényeket írtam. 😂

#2

2021. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok, akik tényleg segíteni jönnek és nem foglalkoznak a pénzzel.
2021. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
100%
Sok az irigy, frusztrált ember. Meg alapból az oldal jellege is olyan, hogy eredetileg azok jártak ide, akiknek problémáik voltak és akinek nincs rendben az élete, az hajlamosabb másokon kitölteni a feszkót. Én akkor kezdtem el ide járni, amikor extra csóró voltam, azóta olyan 300%-ot javultak az életkörülményeim de nem érzem magam hű de másnak, mint ahogy csórón sem éreztem hogy értékesebb vagy értéktelenebb lennék, mint most. Egyszerűen az van, hogy az emberek életkörülményei nem egyformák, még egy ember különböző életszakaszaiban sem, ezt kellene felfogni. Attól még mindenkinek lehet gondja, félelme, problémája, függetlenül attól, hogy milyen körülmények között él.
2021. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!