Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mièrt van egyre kevesebb...

Mièrt van egyre kevesebb kèrdès itt gyakorin?

Figyelt kérdés
Ti is èszrevettètek? Règebben mèg nèhány hónappal ezelőtt is akár melyik kategóriát nèztem szinte mindegyikben naponta legalább kèt oldalnyi új kèrdès jött. Most meg egy oldalon elvfèrnek 2-3 nap kèrdèsei is. Családi kapcsolatok, számításteknika, elektronika, emberek mindegyikben olyan kevès új kèrdès van.
2021. aug. 28. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
A nyár uborkaszezon, ilyenkor nyaralnak és a szabadban töltik az időt az emberek és nem a gép/telefon előtt ücsörögnek.
2021. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

’Mièrt van egyre kevesebb kèrdès itt gyakorin? Ti is èszrevettètek? Règebben mèg nèhány hónappal ezelőtt is… Most meg…’


A számok nem ezt mutatják. Áprilistól írtam táblázatba; áprilisról májusra, majd májusról júniusra volt visszaesés, de nem drámai. Azóta hónapról hónapra stagnál az átlagos napi kérdésszám. Ez áll augusztus eddig eltelt négy hetére is, és az utóbbi egy hétre is.

Lásd: [link]

2021. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Szerintem kategóriafüggő is, hogy mennyire pörögnek a kérdések.
2021. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Valóban vannak kategóriák, ahol egyre kevesebb kérdés íródik ki az elmúlt hónapokhoz képest.
2021. aug. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindjárt kezdődik az iskola, s az unatkozó hyerekeknek kevesebb a szabadidejük.
2021. aug. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

5# vagy épp a nyaraló dolgozóknak.

Te se gondolod komoylan hogy gyerekek járnak fel ide trollkodni főleg? A tiniket hidegen hagyja egy iylen noname oldal és inkább a haverjaival van vagy sorozatot néz. CSak az élettelen gyk függő dolgozók járnak fel ide trollkodni.

2021. aug. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem, lehet mindjárt vége a nyárnak és ugye ismét suli vagy munka. Családikapcs. mostanában tökre kihalt, régebben tényleg 1-2 oldalnyi jött most meg jó hogy jön 3-4 kérdés csak.
2021. aug. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6.pont hogy főként tizenévesek jönnek ide és trollkodnak..hányszor buktak le úgy, hogy kiírták a korukat...élettelenek is járnak ide de tény, hogy több fiatal van itt mint felnőtt.
2021. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kategória- és hónapfüggő.


Tapasztalataim szerint az "Ünnepek" kategória főleg karácsony előtt pörög igazán, illetve "utószezonként" még Szilveszter/Újév környéke is forgalmas.

Most például holtszezon van, napi max 2-3 új kérdést tesznek fel, de novemberben, decemberben akár napi 8-10 új kérdést is feltehetnek a karácsonnyal, szilveszterrel kapcsolatban.


Az "Utazás" kategória pedig a nyár előtti hónapokban szokott pörögni, ősszel pedig kevesebb új kérdés szokott születni.

2021. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Biztos jóval kevesebb a felhasználó mint volt. Idáig az összesített 30 napos toplistán bőven-bőven 1000 felett voltam, de még úgy két hónappal ezelőtt is, most meg már benne vagyok az 500-ban.

És nem mondhatnám, hogy ennyivel többet válaszolok. Sőt. Ahol eddig jártam leginkább, ott jóval kevesebbet vagyok, és másik egy-két kategóriába bár benéztem, de csak pár kérdés/válasz erejéig.

Nem hiszem, hogy ez tolt volna annyira előre.

2021. okt. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!